Gıda Yemeksepeti köfteci Yusuf 1+1 kampanyası

Bir de OSES Çiğköfte kampanyası var o da 1 alana 1 bedava yapmış Mega Çiğ Köfte Dürüm (150 gr.) + ayran menüsü. 52 TL. Sizce 52 TL'ye 2 çiğköfte dürüm 2 ayran mı yoksa 60 TL'ye 2 hamburger 2 ayran mı ?

Yemeksepeti'nden sipariş versem subeden alabilir miyim? Yakin olmasina ragmen getirmiyorlar.
Yemeksepeti'nde adres seçmeniz lazım . O şubenin adresini girin onlar adresi görünce sizi ararlar zaten. Aradıklarında ben gelip alacağım diyin bence olur.

Teşekkürler haber verdiğiniz için.
Benim Nays kartta 122 TL var normal hesaba atılmıyor kimlik doğrulaması falan istiyorda anca gidip ATM'den kare kodla çekiliyor. Hiç ATM'yle uğraşmayayım bugün 2 tane bundan sipariş edip evdekilerle yiyelim diyorum. Sizce alınır mı bu köfteci Yusuf düzgün müdür? Sipariş eden varsa tadı nasıldı ve tamam indirim var falan ama gelen üründe aslında indirimli fiyatından satılmayı hak eden bir ürün mü yoksa gerçekten kampanya harbi kampanya mı?

Harbi dediğiniz göstermelik bir indirim değil yani 2 tane hamburger geliyor ve 60 TL'ye göre fazlasıyla iyi.

Harbi dediğiniz göstermelik bir indirim değil yani 2 tane hamburger geliyor ve 60 TL'ye göre fazlasıyla iyi.
Ben de demin sipariş verdim. Restorant yorumları genel olarak kötüydü ama riske girip 3 tane sipariş ettim.
Gelince yorumlarım burada. Pizza alacaktım ama hamur üstü peynir evde kat kat ucuza yapılır , çiğköfte desen kilosu kaç paraki zaten ? Ben de hamburgeri tercih ettim.

Ben de demin sipariş verdim. Restorant yorumları genel olarak kötüydü ama riske girip 3 tane sipariş ettim.
Gelince yorumlarım burada. Pizza alacaktım ama hamur üstü peynir evde kat kat ucuza yapılır, çiğ köfte desen kilosu kaç paraki zaten? Ben de hamburgeri tercih ettim.

Türk insanı kolay kolay bir şeyi beğenmiyor beğense bile paketlemeye bile laf yaparlar çok takma hepsi kötü olmadığı sürece.

Yemeksepeti kullanmaya başladım bunun sayesinde. Güzel tüketici çekme taktiği ama pahalı bir taktik.

Son düzenleme:
Türk insanı kolay kolay bir şeyi beğenmiyor beğense bile paketlemeye bile laf yaparlar çok takma hepsi kötü olmadığı sürece.
Çok haklısın üstadım. 3 liraya aldığı malda 13 liralık beklentiye giriyor bizim insanımız.
Ben şimdi fotoğraf paylaşımı yapacağım ve değerlendirmemi paylaşacağım.

Arkadaşlar ben bu kampanyadan restaurant değerlendirmelerinde genel olarak puan düşüktü ama yinede riske girip 3 tane sipariş ettim.
Siparişi 17:51'de verdim 19:15'te geldi. Tahmini teslim zamanı 18:30 18:40 arasıydı
Saat 18:06'da sipariş teslim edildi gözüküyordu. Bende Yemek Sepeti müşteri temsilcisiyle saat 18:35 gibi görüştüm. Teknik sorundan o şekilde gözüküyor dedi.
Teslimata puan 5 üzerinden 4 . Çünkü tahmini sürenin 2 katı uzun sürede geldi. Kampanyaya yoğun ilgi olabilir bu yüzden çok puan kırmadım.
Tadına puanım 5 üzerinden 3 . Çünkü açıkcası çok fazla tat alamadım. Ekmeği güzeldi açma tadındaydı. Ette pek tadı yoktu ama ben pek et hamburger sevmiyorum kalın köfte tadı sevmediğim için ondan olabilir. Bir de birkaç parça küçük kıkırdak çıktı onu da belirtiyim.
Asıl yapılması gereken değerlendirmeye yani F/P değerlendirmesine gelecek olursak şunları söyleyebilirim ; eklediğim fotoğraflardada gördüğünüz üzere hamburgerin boyutu gayet büyük yani bu fiyata ben bu boyutun yarısı kadar gelse şaşırmazdım ama gerçekten harbi kampanya yapmışlar. 30 TL'ye kocaman süt ekmeği arasında kalın hamburger köftesi ve çedar peyniri yanında 250 mililitre koka kola ve ıslak mendil bir de bunun hamburger kutusu var poşeti var eve ücretsiz teslimatı var resmen bedava. O kolayı sadece yemek satan yerler 20 TL'ye satar hamburger bedavaya geliyor resmen. Et hamburger sevenler için çok iyi kampanya hiçbir sorun yok. He hijyendir kullanılan malzemedir bilemem ama şu zamanda yaptıkları bu kampanya çok çılgınca. Fotoğraflarıda ekliyorum inceleyiniz. İyi günler.

Dosya Ekleri

• IMG_20230605_191807.jpg
    IMG_20230605_191807.jpg
    100,2 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20230605_193410.jpg
    IMG_20230605_193410.jpg
    104,3 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20230605_193504.jpg
    IMG_20230605_193504.jpg
    124 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_20230605_193558.jpg
    IMG_20230605_193558.jpg