Yemeksepeti notunu çok mu abarttım?

Size bir hikaye anlatayım, konunun techno tarafıda var.
Evlere sıkça gelerek x markaların fiber internet tekliflerinde bulunan personellerin birine en sonunda alt komşu sizin gibi büyük harflerle fazla çıkışmıştı. Sonunda apartman sakinleri olarak uzunca bir süre internetsiz kaldık. Adamlar giderken senmisin bize bunu yapan diyerek kabloyu kesip gittiler. Diyeceğim o ki fazla yüklenmeyin. Birde yiyecek getirecekler. 😬

Size bir hikaye anlatayım, konunun techno tarafıda var.
Evlere sıkça gelerek x markaların fiber internet tekliflerinde bulunan personellerin birine en sonunda alt komşu sizin gibi büyük harflerle fazla çıkışmıştı. Sonunda apartman sakinleri olarak uzunca bir süre internetsiz kaldık. Adamlar giderken senmisin bize bunu yapan diyerek kabloyu kesip gitmişler. Diyeceğim o ki fazla yüklenmeyin. Birde yiyecek getirecekler. 😬
Hocam içinden ayıklamak zorunda kalmak istemiyorum istediğim döneri yemek istiyorum, ama capslock kapattım.
Çok haklı bir isyan bence.

Bu arada nasıl muhtar oldunuz? Bizim buradakilerde öyle bir puan var ki sabah, öğle ve akşam sadece Yemeksepeti'nden sipariş veriyorlar sanki.
Hocam bir yerden sonra puanlar 0'lanıyor, şansa benim de her sabah döner yiyeceğim tuttu maalesef :D
Yorumlarda puan kırarsanız gerekeni yaparlar. Hatta direkt Yemeksepeti’ne yanlış sipariş diye bildirirseniz değiştirmek zorundalar.
Bence de, teşekkürler.
Arkadaşlar, son durum olarak capslock kapatıp güzel bir not yazdım, ve sonuna da ''Biber bol olsun.'' ekledim, sipariş kapıya gelince babam siparişi aldı, kurye ''Abi bir not bırakılmış ama yapmışlardır inşallah.'' gibi bir şey dedi, içimden ''Eğer içinde bolca biber varsa görmüşlerdir.'' diye geçirdim, ve paketin içinde 6 paket biber vardı, normalde 1 paket gönderiyorlar, şuan döneri açmadım, saat 23.15, açınca durumu bildireceğim.

Edit: Evet koymamışlar :)

Geri
Yukarı