Gıda Yemeksepeti Popeyes 1 Ye 1 Hediye Maxi Popchicken Menü Sadece 99 TL

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 7B

Tim

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Stockholm
Yemeksepeti’nde seçili restoranlarda, seçili menü veya ürünlerde bir alana bir hediye veriliyor. 2 adet Maxi Popchicken menüsünü 99 TL’ye alabilirsiniz.

Menü içeriği: 1 adet Popchicken, orta boy patates kızartması, 2 adet acılı kanat, 4 adet nugget, 2 adet ücretsiz sos, içecek.

Yemeksepeti'nde seçili restoranlarda, seçili menü veya ürünlerde bir alana bir hediye veriliyor. 2 adet Max'i popchicken menüsünü 99 TL'ye alabilirsiniz.

Menü içeriği: 1 adet popchicken, orta boy patates kızartması, 2 adet acılı kanat, 4 adet nugget, 2 adet ücretsiz sos, içecek.

Çok teşekkürler. Evde kavurma varken bunu söylemeye karar verdim, fast food seviyorum seni.

Ah bir gelse şuraya her şey güzel olacak. Bir tane zincir restorandan sipariş veremiyorum şaka gibi :D İndirim gayet iyiymiş bu arada.

Nerede yaşıyorsunuz, hocam? Bu arada indirim güzel ama tek başıma anca yetti. Büyük bir indirim denilir mi bilemedim.
Yaşadığım ilçeye Starbucks bile yeni geldi. Sadece ilçenin merkezinde var 3 zincir restoran. Orası da bana 5 km. Trendyol sağ olsun getiriyor ama indirimsiz. İlçeyi söylememe gerek yok anlatmam yetmiştir tahmin etmek zor değil :D

Yaşadığım ilçeye Starbucks bile yeni geldi. Sadece ilçenin merkezinde var 3 zincir restoran. Orası da bana 5 km. Trendyol sağ olsun getiriyor ama indirimsiz. İlçeyi söylememe gerek yok anlatmam yetmiştir tahmin etmek zor değil :D
Karsta ilçe de yaşıyorum en yakın yıldız kovası 200 km. Erzurumda. Siz hala konuşuyorsunuz :D
Hangi ilçe sizin?

Bizim burası da aynı acaba aynı yerde mi oturuyoruz diye düşünmüyor değilim 😃

Karsta ilçe de yaşıyorum en yakın yıldız kovası 200 km. Erzurumda. Siz hala konuşuyorsunuz :D
Hangi ilçe sizin?
Olay mesafe falan değil, olay İstanbul'un bir ilçesinde halen bunların zor erişilebilir olması :D İstanbul'un içerisindeyim ya bir KFC bir Popeyes 5-6 km uzakta olmamalı değil mi sizce de? Kars ya da diğer illerde uzakta olabilir şartlar gereği ama 16 milyonluk şehirde de olmaz bence.
Bizim burası da aynı acaba aynı yerde mi oturuyoruz diye düşünmüyor değilim 😃
Pendik hocam.. :D

Geri
Yukarı