Yemeksepeti üzerinde MaxiPuan kullanılmıyor

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: Gigabyte RTX2070 Super, CPU: Ryzen 5 3600, PSU: FSP Hydro K700W 80+ Bronze, Anakart: MSI B550M Pro VDH Wi-Fi, RAM: 16GB (2x8) DDR4 3600MHZ CL17 HyperX Fury, Kasa: MSI MAG Forge 100R
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Başlıkta belirttiğim gibi kartımda herhangi bir engelleme bulunmamasına rağmen ve yeterince MaxiPuan'ım varken bu puanlarımı kullanıp sipariş veremiyorum. Banka kartınızdan veya bizden kaynaklı bir sorun yok diyor, doğru da diyorlar başka yerlerde MaxiPuan kullandım. Yemeksepeti de bankanızı arayın diyor. Ne yapmalıyım?

O kartınız ile sipariş vermiş miydiniz? Yemeksepeti'nde o kartınızı daha önce kullanmış olmanız gerekiyor.
Geçen sene bir sipariş vermişim baktım. Sistemden falan silindi sanırım. Tekrar sipariş verdim normal şekilde, bir dahakine bakacağım maxipuan kullanabiliyor muyum kullanamıyor muyum diye.

Evet dün normal şekilde kartla sipariş vermiştim. Bugün tekrar vermeye kalkıyorum bu sefer MaxiPuan kullanayım diyorum. Yine kullanamıyorum, mükemmel.

Çok ilginç.

En azından Maximum Mobil üzerinden Yemeksepeti’ne giriş yapınca oradan puan kullanabiliyor olmalısınız.

Yemeksepeti’nin sitesinde de mi aynı durum var? Bu arada aynı kişiye ait tüm kartlarda MaxiPuan kullanılabiliyor. Diğer kart numaralarında puan gözüküyor mu?

Çok ilginç.

En azından Maximum Mobil üzerinden Yemeksepeti’ne giriş yapınca oradan puan kullanabiliyor olmalısınız.

Yemeksepeti’nin sitesinde de mi aynı durum var? Bu arada aynı kişiye ait tüm kartlarda MaxiPuan kullanılabiliyor. Diğer kart numaralarında puan gözüküyor mu?
Sadece site üzerinde denedim. Uygulamadan denemedim bu sefer. Tüm kartlarda derken? Enpara ile vs. denesem yine gözükür müydü diyorsunuz?

Yok, tüm İş Bankası kartları demek istemiştim. Kredi kartları, bankamatik kartları ve ön ödemeli kartlar aynı MaxiPuanları paylaşıyor.
Doğrudur fakat tek kartım var o da kredi kartı.

Geri
Yukarı