Yemeksepeti uygulamasındaki en sevdiğiniz tatlıcı hangisidir?

ruzgaar

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. son zamanlarda canım hep tatlı çekiyor ve her seferinde “The Churroll” mağazasından tatlı alıyorum çünkü çok güzeller ama insan değişiklik istiyor. Sizin en sevdiğiniz tatlıcı neresi ve hangi ürün?

Not: The Churroll mağazasından dolgulu churros veya cup of the love kesinlikle öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. son zamanlarda canım hep tatlı çekiyor ve her seferinde “The Churroll” mağazasından tatlı alıyorum çünkü çok güzeller ama insan değişiklik istiyor. Sizin en sevdiğiniz tatlıcı neresi ve hangi ürün?

Not: The Churroll mağazasından dolgulu churros veya cup of the love kesinlikle öneririm.
helvacı ali kesinlikde böyle sade tahinli fındık parçacıklı altı dondurmalı offf varyaa onume koysunlar hepsini yerim sabah aksam kahvaltımı onla yaparım off

Helvacı Ali kesinlikde böyle sade tahinli fındık parçacıklı altı dondurmalı offf varyaa onume koysunlar hepsini yerim sabah aksam kahvaltımı onunla yaparım off.

3 kere oradan sipariş verdim bir kere yanlış yere teslim edildi bir kere de çikolatalı istememe rağmen fıstıklı grldi üstüne fişinde bile çikolatalı yazıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı