Yemeksepetinde veri ihlali mi var?

aselav1

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selam. İki adet numaram var; iş hattı ve bireysel numaram. Bugün Yemeksepeti üzerinden bireysel numaramın kayıtlı olduğu hesabımdan yemek söyledim geldi fakat eksikti. Tekrardan bireysel numaram üzerinden aradım ve eksik olduğunu belirttim. Daha sonra beni iş hattım üzerinden aradılar. Fakat benim sipariş verdiğim hesapta kayıtlı olan bir numara değildi. Aynı zamanda sipariş verirken ve eksik olduğunu belirtmek için aradığımda ise iş hattımı kullanmadım. Bu nasıl mümkün olabiliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski yemeksepeti arayüzünde kayıtlı olan adreslerinde var ise orda kayıtlı kalmıştır.

Yemeksepeti arayüzü bir ara değişti, o sıra adresler silinmiş gibi gözüktü fakat eskilerine kendileri ve tahminimce satıcılar erişiyor olabilirler. Sadece bir tahmin 🤷‍♂️

Eski yemeksepeti arayüzünde kayıtlı olan adreslerinde var ise orda kayıtlı kalmıştır.

Yemeksepeti arayüzü bir ara değişti, o sıra adresler silinmiş gibi gözüktü fakat eskilerine kendileri ve tahminimce satıcılar erişiyor olabilirler. Sadece bir tahmin 🤷‍♂️
Bu hesabı yeni açmıştım ve bireysel numaramı kullandım.

Arkadaşlar tamam sorun yok :) adres bilgilerine is hattımı iletişim no olarak yazmışım.

Yeni konular

Geri
Yukarı