Gıda Yemeksepeti'nden 40 TL karne hediyesi: KARNE40 indirim kodu

İlk sipariş indirimi gibi şeylerle birleşiyor mu var mı hiç öyle trick?
Aynı anda birden fazla kupon kullanılmıyor.

Hocam pardon yanlış söylemişim Yemeksepeti sadece telefonla müşteri temsilcisine bağlanıyor, eskiden vardı diye hatırlıyorum ondan öyle söylemiş olabilirim kusura bakmayın.
Maliyetten kısmak için online canlı desteği kaldırmışlar sanırım. Tek bir yerde kullandığım telefon numarasıyla sipariş veremiyorum fakat sebebini de bulamadım.

Sürekli kupon kullanılamıyor hatası bıktım arkadaş ya bunun çözümü yok mu 😡

Sürekli kupon kullanılamıyor hatası bıktım arkadaş ya bunun çözümü yok mu 😡

Şuan Tekirdağ için TKR40 kodu , merhaba kodu, ve bu konudaki kod elimde var ve ilk kez Yemeksepeti kullanacağım. Şimdi 3 kodu da ayrı hesaplarda birer kez kullansam da sıkıntı olur mu?
Doğru benimde iki hesabım vardı diğerinde hiçbir şey kullanamıyordum sonra canlı destek bana diğer hesabımı kullanmamı söylemişti onda çalışıyor kodlar. Birde aynı evde çok hesap olmaması lazım onu da anlıyorlar.

Aynı anda birden fazla kupon kullanılmıyor.

Maliyetten kısmak için online canlı desteği kaldırmışlar sanırım. Tek bir yerde kullandığım telefon numarasıyla sipariş veremiyorum fakat sebebini de bulamadım.
nasıl bağlandın hocam ?
Siparişim için ''Yardım Merkezi > Siparişler'' yolu ile bağlandım. Direkt bağlanma kalkmış olabilir. En iyisi siz yeni bir hesap açararak şansınızı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı