Yeni 12.9 inç iPad Pro, Mini LED Ekran Yüzünden Daha Kalın Olabilir

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
yeni 112.9 inç iPad Pro Mini LED ekran

Apple’ın uzunca bir süredir üzerinde çalıştığı yeni 12.9 inç iPad Pro modeli, mini LED ekran yüzünden 0.5 mm daha kalın olabilir. Apple’ın yaklaşan Spring Loaded etkinliği için geri sayım devam ederken, yeni 12.9 inç iPad Pro modeliyle ilgili önemli bilgiler ortaya çıktı. MacRumors‘ın paylaşmış olduğu habere göre yeni iPad Pro modeli mini LED ekranı yüzünden […]

Devamı: Yeni 12.9 inç iPad Pro, Mini LED Ekran Yüzünden Daha Kalın Olabilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Fiyatını hesaplamadım ama özellikler gerçekten güzel. MacBook Air fiyatında veya daha düşük olursa (sanmam) alınabilir.

800 dolar 11 inç, 1100 dolar 12.9 inç.
Türkiye fiyatları bir gelsin, bakalım.

iPad'ler Mac'lerden pahalı olursa tercih etmek bence akıl karı değil. iPad'i bilgisayar gibi kullanmak için "Magic Keyboard" ve "Apple Pencil" lazım.
Ben iPad Air 2020'yi bu yüzden çok beğenmiştim. Bu üçlü combo 9K'ya denk geliyordu.

Türkiye fiyatları bir gelsin, bakalım.

iPad2ler Mac'lerden pahalı olursa tercih etmek bence akıl karı değil. iPad'i bilgisayar gibi kullanmak için "Magic Keyboard" ve "Apple Pencil" lazım.
Ben iPad Air 2020'yi bu yüzden çok beğenmiştim. Bu üçlü combo 9K'ya denk geliyordu.
Bildiğim kadarıyla tanıtımda eski sürüm ile aynı dendi fiyatı 11 inç için ki 11 inç şu an 6600 TL civarında öğrenci indirimi ile. Maksimum 7500 TL olur bence eğitim indirimi ile.

Bildiğim kadarıyla tanıtımda eski sürüm ile aynı dendi fiyatı 11 inç için ki 11 inç şu an 6600 TL civarında öğrenci indirimi ile. Maksimum 7500 TL olur bence eğitim indirimi ile.
Klavyeye, kaleme ihtiyaç duymam diyen kesim için biçilmiş kaftan olur 7.5K olursa.

Geri
Yukarı