Yeni Acer Nitro'lar'da kaç M.2 slotu var?

Makaleler
1
Yer
Gelen tepkiler üzerine cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
genç yazılımcı
Arkadaşlar, bu eski Nitro 5 fotoğrafta 2 adet M.2 slotu var fakat yenisinde bir adet gözüme çarptı.

internals-6.jpg

Bu da yenisi.

maxresdefault (2).jpg

O değil de Acer Nitro 5 kullananların hepsi ısınma şikayetinde bulunuyor ve eski ile yeni arasında soğutma bloklarını zerre değiştirmemişler. Garip.

O değil de Acer Nitro 5 kullananların hepsi ısınma şikayetinde bulunuyor ve eski ile yeni arasında soğutma bloklarını zerre değiştirmemişler. Garip.

Hocam forumda çoğu kişi Acer Nitro 5'in soğutması gayet başarılı diyordu?
Tabi kullanan arkadaşların yorumlarınıda almak isterim.

Sıkıntı yok hocam bende kullanıyorum, çoğu hayatında ilk kez PC ile tanışıyor 90 derce işlemci sıcaklığını görünce bu ürün bozuk falan diyor.

Ben de zaten o modeli kullanan birisi değilim ama forumda birçok konu açılmış. O konulara dayanarak yazmıştım.
Tam tersi serin çalıştığı için öneriliyor. 8 aydır kullanıyorum denemek için istediğiniz kadar zorlayın (turbo fan kapalı) 80° yi geçmiyor işlemci.
Kimileri de 90-95 bandında dolaştığından bahsetmiş. Yanlış ifade kullanmışım (Acer Nitro 5 kullananların hepsi ısınma şikayetinde bulunuyor) hepsi yazmamam gerekirdi.

Yanlış bir ifade kullanmışım hepsi yazmamam gerekirdi.

1615818464199.png

Acer Nitro 5 ile aramaların çoğu öneri almak için ya da ısınma hakkında açılmış.

Ben de zaten o modeli kullanan birisi değilim ama forumda birçok konu açılmış. O konulara dayanarak yazmıştım.

Kimileri de 90-95 bandında dolaştığından bahsetmiş. Yanlış ifade kullanmışım (Acer Nitro 5 kullananların hepsi ısınma şikayetinde bulunuyor) hepsi yazmamam gerekirdi.

Yanlış bir ifade kullanmışım hepsi yazmamam gerekirdi.

Eki Görüntüle 923611

Acer Nitro 5 ile aramaların çoğu öneri almak için ya da ısınma hakkında açılmış.

Hocam bunlardan bazıları 2019 Acer Nitro 5 modelleri gibi geldi yanlış mıyım?
Zaten bildiğim kadarıyla bu tip sorunlar 2020 modellerinde çözülüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı