Yeni Açılan Bloga Tavsiyeler

Optifines

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Bu Dünya Benim Memleketim
Daha fazla  
optifineslog.blogspot.com Adresli OptifinesLog isimli yeni blog sitemi açtım. Amacım teknoloji ile ilgili yazılar yazmak, her platformdan kullanıcının sorunlarına cevap yazmak ve oyun sorunları, incelemeleri ile ilgili yazılar yazmak. Ziyaretçi sayısını arttırmak için ne yapmalıyım ? İlk defa böyle bir işe girişiyorum. Sitemin arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmasını sağlamak için neler yapmalıyım ?

Siteye giriş için adresi url kısmına yapıştırmanız yeterlidir.

Ayrıca kullandığım logo güzel mi ? Kendim yaptım :)
SAD.png

Son düzenleme:
Tasarım olarak kenar çubuğu olanını beğendim :), ama içerik olarak bir eleştirim olacak. Haber, olay, anlatım tadında paylaşımlara bence fazla girmeyin yani bilmem hangi yeni cihaz çıktı, bilmem hangi güncelleme geldi, bilmem hangi tarayıcıya yeni güncelleme geldi, bilmem hangi yazılım hakkında ipuçları gibisinden paylaşımlar yapmanız bana kalırsa blogunuzu öldürür. Onun yerine Serdar Kuzuloğlu gibi (Maalesef kendisi son zamanlarda mserdark.com adresinde eskisi gibi yazılar yazmıyor.) hem bilgi açlığımızı giderecek hem de keyifli yazılar yazan bir bloga çok ihtiyaç var. Bu arada dikkatimi çekti kopyalamayı şunu bunu yasaklamışsınız, bu da sizin önünüzde engel oluşturabilir. Bence Creative Commons kullanmanız sizin yararınıza olur. Şimdi Creative Commmons sizi korkutmasın atıf yapılarak başka yerlerde paylaşılabilmesi falan size pek çok ziyaretçi çeker bence.

Herkese ayrı ayrı teşekkürler. Blogumun şablonunu seçtim. Ancak seçtiğim şablonda kırmızı çerçeveye aldığım yerlere kendi yazılarımı nasıl yerleştirebilirim ? Çok soru sorduğumun farkındayın ama...
23332132.png

Desteklerinizle site çok güzel oldu hepinize teşekkür ederim. Siteye Üye olma seçeneği geldi. Google Amcaya Sor seçeneği geldi. Şikayet ve Öneri yeri geldi. Arayüz çok hoş oldu. Şu an ki tek sorunum dikdörtgen içine aldığım menüleri düzeltmek ya da ortadan kaldırmak. Onu da başarabilirsem çok iyi olacak.
213132.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı