Yeni Açılan Instagram Hesabı Hemen Kapanıyor

Mistyr

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ben fanatik biriyim ve takımıma özel sosyal medya hesabı açmak istiyorum, haliyle adım da değişik olacak, hesabı açıyorum, birkaç hesap takip ediyorum, hesap hemen kitleniyor. Telefon doğrulaması için İnternet'ten 'Free SMS number' siteleri ile doğrulama yapıp hesabı tekrar aktif hale getiriyorum, yarım saat sonra da bu sefer yine komple hesap kapanıyor, neymiş 'hesabın topluluğumuza aykırı'ymış. Normal ismim soyadım ile en baştan hesap açıyorum tekrar kapanıyor. Resmen deli etti beni bu İnstagram! Hadi başka farklı isime hesap açtırmıyor, bari kendi adım soyadıma açtır! Ne yapayım ben arkadaşlar? Hesap açmam gerek.

Mobil olarak telefondan mı açsam? Hangi mail adresini kullansam? (Gmail, hotmail falan) telefon olarak kendi telefonumu mu yazsam sonra silsem sorun olur mu?

Arkadaşlar ben fanatik biriyim ve takımıma özel sosyal medya hesabı açmak istiyorum, haliyle adım da değişik olacak, hesabı açıyorum, birkaç hesap takip ediyorum, hesap hemen kitleniyor. Telefon doğrulaması için İnternet'ten 'Free SMS number' siteleri ile doğrulama yapıp hesabı tekrar aktif hale getiriyorum, yarım saat sonra da bu sefer yine komple hesap kapanıyor, neymiş 'hesabın topluluğumuza aykırı'ymış. Normal ismim soyadım ile en baştan hesap açıyorum tekrar kapanıyor. Resmen deli etti beni bu İnstagram! Hadi başka farklı isime hesap açtırmıyor, bari kendi adım soyadıma açtır! Ne yapayım ben arkadaşlar? Hesap açmam gerek.

Mobil olarak telefondan mı açsam? Hangi mail adresini kullansam? (Gmail, hotmail falan) telefon olarak kendi telefonumu mu yazsam sonra silsem sorun olur mu?

Merhaba;

Artık IP adresine bakmadan girdiğin cihazdaki bilgiyi çekip kayıtları kontrol ediyorlar. Fazladan giriş algılarlarsa ne açarsanız açın, açtığınız gibi ihlalden kapatılır. 1'den sonraki hesaplar bildiğim kadarı ile spama düşüyor. Geçen gün benim de başıma geldi yeni bir instagram hesabı açmak zorunda kaldım, ihlal yüzünden kapatıldı. Facebook eposta yolu ile fotoğrafımı, kanalını ismini ve bir kodu kağıda yazarak kendimi tebliğ ettim, o şekilde açıldı. Süreç 24 ile 72 saat arasında değişebiliyor. Free SMS Number ile ilgili pek bir bilgim yok ama, sahte numaraları algılayabilecekleri bir gerçektir. Sevgilerimle

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı