Yeni açılan Instagram hesabının giriş yapamadan kapanması

BlackBurn81

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Az önce yeni İnstagram hesabı açmak için kayıt sayfasına girdim ve kayıt oldum. Fakat giriş yapmak istediğimde ise şu hatayı verdi: Hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır: Kullanım Koşulları | Instagram Yardım Merkezi
Screenshot_2.jpg

Daha giriş bile yapamadığım hesabım neden direk kapatıldı? Nasıl geri alacağım bu hesabı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısı benim başıma geldi, hata olduğunu düşünüyorsanız bize bildirin sekmesinden gerekli bilgileri iletince mail geliyor. Kimlikte yazan adınız ve mail ile belirtilen kodu bir kağıda yazıp elleriniz ve yüzünüzün tamamı görünecek şekilde kağıdı elinizde tutup fotoğraf atmanızı istiyor. Büyük ihtimalle sahte hesapları önlemek için yapmışlar, mahkum gibi fotoğraf istiyor, bakalım daha neler göreceğiz.

Aynısı benim başıma geldi, hata olduğunu düşünüyorsanız bize bildirin sekmesinden gerekli bilgileri iletince mail geliyor. Kimlikte yazan adınız ve mail ile belirtilen kodu bir kağıda yazıp elleriniz ve yüzünüzün tamamı görünecek şekilde kağıdı elinizde tutup fotoğraf atmanızı istiyor. Büyük ihtimalle sahte hesapları önlemek için yapmışlar, mahkum gibi fotoğraf istiyor, bakalım daha neler göreceğiz.
Hesap direkt kapanınca bende itiraz formu yollamıştım ve dediğiniz gibi bana gelen mailde mahkum gibi fotoğraf çekilmemi istediler. :D Ben kendi fotoğrafımı normalde bile paylaşan birisi değilim, böyle bir şey isteyince tuhafıma gitti gerçekten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı