Yeni aldığım IPS monitördeki ışık sızması normal mi?

Thomas

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.

Marka, model belirtmeden 1 günlük tecrübemi paylaşmak istedim. Aşağıda fotoğraflarını verdiğim, 24" IPS monitörü satın alıp eve geldim. İlk film denenemde durum bu. Bu beni çok rahatsız ettiği için 24 saat dolmadan iade etmek istedim. Firmaya verdim. Teknik servise yönlendirdiler. Nasıl bir sonuç çıkacak bilmiyorum.

Sizce ışık sızması kabul edilebilecek makul seviyeyi aşmış durumda mı?
Sizce bu fotoğraflardaki durum rahatsız olunabilecek bir seviyede mi?
Sizce bu durum bir sorun mu?

Teşekkürler.

1k.jpg

2k.jpg

3k.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Marka/modelini bilmediğim için net yönlendiremiyorum fakat panel testi yapın. Panel testinde de bu sorun var mı buna bakın. Bir çok markada bu tür sorunlar panel testinde görünmediği zaman arıza teşkil etmiyor.

Amatör kameralar ışık sızmasını yanlış aktarabiliyor. Eğer gerçek hayatta gördüğün ile son resimdeki durum aynı ise direkt olarak iade işlemlerini başlat. Teslim aldığın tarihten bu yana 14 gün geçmediyse koşulsuz şartsız cayma hakkından faydalan, hiç uğraşma servis onayı ile.

Amatör kameralar ışık sızmasını yanlış aktarabiliyor. Eğer gerçek hayatta gördüğün ile son resimdeki durum aynı ise direkt olarak iade işlemlerini başlat. Teslim aldığın tarihten bu yana 14 gün geçmediyse koşulsuz şartsız cayma hakkından faydalan, hiç uğraşma servis onayı ile.
Elden teslim alımlarda koşulsuz 14 gün olmuyor. İnternet alışverişlerini kapsıyor bildiğim kadarıyla. Diğer türlü teknik servise yönlendiriyorlar. Servis kabul ederse iade yapılıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı