Yeni Aldığım Pentium G3220 bilgisayar

• Konuyu başlatan Mertcan Başel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 74
  • Görüntüleme 23B
İşlemcin Pentium G3258 yapsaydın daha iyi olurdu oc ile 4.7 4.9 arası yükseliyor

Arkadaşım yanlış bilgi vermişsin, fx-4100 pentium g3220 den daha iyi siteye dikkatli bakarsan benchmark testlerinde fx-4100 işlemcinin g3220 işlemciyi geçtiğini görürsün.

O benchmark sitesi doğru yanıt vermiyor. G3220, FX-4100'den daha iyi bir işlemcidir.

Ben şuanda G3258 işlemcili GTX 750 Ti ekran kartlı bir sistem topluyorum. 4 GB 2x2 GB 1333 Mhz Ram lerim var. Parçaların siparişini verdim haftaya geleceği söyleniyor. Test sonuçlarını paylaşmak için sabırsızlanıyorum

Bende g3220 ile gtx 960 2gb bir sistem topladım hafta içi gelecek, bakalım bende ne gibi bir performans verecek .çok merak ediyorum.

g3220 ile gtx 970 gta5 ultra ayarla oynanışı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

bu videoda The Witcher 3 oynanışı mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…