[Alındı] G3220 tabanlı sistem iyileştirmesi

Öncelikle herkese selam. 400 TL bütçem vardı. Alacağım bazı ekran kartları ya darboğaz yapıyordu yada istediğim performansı veremiyordu bende gittim bunları aldım.

MSI H81M-P33
Intel Pentium G3220
4 GB Corsair Value 1333 MHz (1600 MHz OC)

10595778_887240311304642_1800424179_n.jpg

Bu 2 resimi yükleyemedim sosyale hata verdi. Yöneticiler ceza kesmeyin :(

L9XkS6l.jpg

Montajlanmış hali :

z6LUVmA.jpg

Görüşlerim: Bence iyi ki almışım. İşlemci güzel, anakart süper, harika, muhteşem, efsane. Beklentileri oldukça karşılayan bir anakart. BIOS'u çok güzel ve kullanışlı. Board Explorer ile kasamı açmadan bileşenlerime bakabiliyorum. Çok iyi. RAM herkesin ihtiyacını karşılayacak türden iyi. Hızlı, güzel ve güncel bir sistem oldu.

Anakarti sakın bilgisayarcıya götürmeyin. İşlemciyi alır ruhunuz duymaz. Vatan Bilgisayar'a götürün onlar halleder.

Beyler bende sistem alıyorum bu işlemciyimi alayım yoksa 3258 imi oyun oynucam ve gerekirse iyi bir soğutu alıp o.c yapacağım.
OC yapacaksan G3258 al ama yanına Z97 anakart al. Yok bütçe kısıtlı dersen G3220 ve H81-P33 al. Bu ikili çok iyi. Çarpan kilidi kapalı işlemci ama BIOS'tan FSB OC yapmayı bulamadım MSI'ın programıyla yapıyorum. 5,4 GHz'e kadar iyi soğutucuyla kullanabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı