Yeni aldığım S20 FE'de kamera sorunları yaşıyorum

Bütçe
14000

demirdagli1

Kilopat
Daha fazla  
3 gün önce Migros'tan S20 FE aldım. Eve gelip denediğimde ne yaptıysam bir türlü arka kamerayı çalıştıramadım. Cihazın test kısmından (*#0*#) arka kamerayı test ettiğimde dahi hata aldım. Reddit gibi birkaç foruma baktığımda "kronik" bir sorun olduğu yazıyordu. Aynı gün iade etmeye gittiğimde iade almamakta direnip, yarın dönüş yapacağımı söyleyip durdular. Bir şekilde aynı gün (bağırıp çağırmadan bu ülkede sorunlar çözülmüyormuş) iade ettikten sonra bayağı pişman olmuş bir şekilde eve döndüm.

Uzun lafın kısası, S20 FE kullanıp daha önce böyle bir sorunla karşılamış olan var mı? Zira tekrar almak konusunda haliyle çok çekimserim ve daha iyi bir alternatif şu anda bulamadım. Sizce başka bir mağazadan alınır mı? (Amazon'da cephane teknoloji adlı bir firma satıyor ve yorumları fena değil gibi) yoksa başka alternatiflere mi bakmalıyım? (genel olarak sosyal medya, dwg uzantılı dosyaları çalıştırabilen bazı yazılımlar ve şarkı dinlemek için alacaktım. Halihazırda kullandığım J7 Pro artık iyiden iyiye beni göm diye bağırdığı için değişmek zorunda kalıyorum.)

Hocam orada alırken hiç kamerasını test etmediniz mi?

Hocam sanal marketten sipariş verip şubeden teslim almıştım. Ne teslim için getiren arkadaş test edelim minvalinde bir şey dedi, ne de o an benim aklıma geldi açıkçası. Test etmeden teslim aldığım için hata yaptığımı kabul ederek olayların böyle saçma sapan bir hal alacağını kestiremedim açıkçası.

Hocam keşke baksaydınız ki aldığınız cihazda ucuz bir şey değil ama değişim imkanı varsa değiştirin yoksa format atmayı deneyebilirsiniz ben birçok sorunumu hard reset formatla çözmüştüm.

Hocam keşke baksaydınız ki aldığınız cihazda ucuz bir şey değil ama değişim imkanı varsa değiştirin yoksa format atmayı deneyebilirsiniz ben birçok sorunumu hard reset formatla çözmüştüm.
Hard reset format attım aynı gün. Yine hata veriyordu. İade ettim zaten bir şekilde aynı gün. Aklıma takılan soru diğer S20'lerin de bu şekilde saçma sapan sıkıntıları var mı yoksa sadece benim şansıma mı böyle denk geldi.

Hard reset format attım aynı gün. Yine hata veriyordu. İade ettim zaten bir şekilde aynı gün. Aklıma takılan soru diğer S20'lerin de bu şekilde saçma sapan sıkıntıları var mı yoksa sadece benim şansıma mı böyle denk geldi.

Şans hocam şans Samsung kalitesiz bir firma değil düşük bir ihtimalde olsa size sıkıntılı telefon gelmiş ama iade etmeyi başarmışsınız Migros iadeleri kolay kolay kabul eden bir firma değil maalesef.

Şans hocam şans Samsung kalitesiz bir firma değil düşük bir ihtimalde olsa size sıkıntılı telefon gelmiş ama iade etmeyi başarmışsınız Migros iadeleri kolay kolay kabul eden bir firma değil maalesef.

Hocam önereceğiniz bir yer var mı peki, olası bir sıkıntı da en azından muhatap bulabileceğim bir yer

Geri
Yukarı