Yeni aldığım Seagate Barracuda 1TB 7200RPM 64MB test sonuçları nasıl?

Anakartınızdaki farklı bir SATA girişine takmayı deneyebilirsiniz. 4 adet SATA 6 girişi var örneğin bende, 2 tanesinde SSD'm ile 220/100 hız alırken, diğer ikisinde 500/400 alıyorum. Girişlerde veya kabloda problem olabilir. Okuma değeri normal değil.

2.5 Yıllık HDD. Çok hızlıda çalışıyor.

1610962462312.png

Bende de aynı diskten var oyun bitsin test sonuçlarını atarım buraya ama okuma hızı aşırı düşük, hiç mi farketmediniz? İade de edemezsiniz şimdi 14 gün'ü geçmiş.

Kronik sorunlu, keşke onun yerine WD alsaydın.

Kronik sorunlu mu? 100 kullanıcıdan 5 tanesi falan sorun yaşıyordur, keşke her şeye fanboyluk yapıp kronik sorunlu damgasını yapıştırmasanız. Buna bakarsak WD serisinin de Black dışındakiler (özellikle Blue serisi) kronik sorunlu oluyor. Benim 2TB Seagate Barracuda 7200RPM 256MB bozuk geldi. Bunlar taşımayla ilgili sorunlar oluyor genellikle. İade edip yenisini aldım ve sorun yok 240 MB okuma, 220-230 MB okuma veriyor. Lütfen bu tarz yorumlar yapmadan önce araştırın.

Kronik sorunlu, keşke onun yerine WD alsaydın.

Kronik sorunlu mu? :D.

Kronik sorunlu mu? 100 kullanıcıdan 5 tanesi falan sorun yaşıyordur, keşke her şeye fanboyluk yapıp kronik sorunlu damgasını yapıştırmasanız. Buna bakarsak WD serisinin de Black dışındakiler (özellikle Blue serisi) kronik sorunlu oluyor. Benim 2TB Seagate Barracuda 7200RPM 256MB bozuk geldi. Bunlar taşımayla ilgili sorunlar oluyor genellikle. İade edip yenisini aldım ve sorun yok 240 MB okuma, 220-230 MB okuma veriyor. Lütfen bu tarz yorumlar yapmadan önce araştırın.

Arkadaşa katılıyorum.

Hayatımda iki kere HDD aldım ikisinde de bad sector sorunu yaşadım ve yıldım.

ürünü iade ettim SSD den artık asla şaşmam neyse parası biraz daha ekleyip hdd meselesine artık ilişmem

geri dönüş yapan arkadaşlara ayrı ayrı teşekkürler.

Konuyu hortlatmış olacağım ama, yeni topladığım bilgisayarımda 500 GB SSD var şuan yani bir süre Sata Harddisk almaya maddiyatım yok. Harici HDD kullanıyorum 3.0 ve okuma yazma oranları bu şekilde oyunlarımı gayet iyi çalıştırıyor sizce değerler nasıl ? (yaklaşık 1 yıl Playstation da kullandım )

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-01-18 at 13.26.19.jpeg
    WhatsApp Image 2021-01-18 at 13.26.19.jpeg
    57,9 KB · Görüntüleme: 17

Geri
Yukarı