Yeni alınan Acer Nitro 16 AN 16-41 laptopta bir adet ölü piksel var

eskeytizi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, henüz dün elime ulaşmış olan Acer Nitro 16 AN 16-41 model laptopta ölü piksel testi sonucu 1 adet ölü piksel tespit ettim. Ürünü Trendyol üzerinden Teknorya mağazasından aldım satıcıya 1 adet ölü piksel tespit ettiğimi ürünün iadesi veya değişimini talep ettim: Ürününde teknik bir sorun var ise DOA kapsamında analiz için öncelikle yetkili servise yönlendirmesi sağlanacaktır. Yapılan inceleme sonucuna göre aksiyon alınmaktadır dedi.Teknik servise mail attığımda iste ölü pikselin miktarı ve boyutuna göre DOA raporu çıkartılabileceği söylendi.Araştırmalarıma göre 1 ölü piksel için de olsa değişim veya iade kararının çıkması gerektiği.Eğer değişim veya iade reddedilirse hakem heyetine başvurursam kazanır mıyım? 1 ay sonra üniversiteye gideceğim her şey çok karıştı

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, henüz dün elime ulaşmış olan Acer Nitro 16 an 16-41 model laptopta ölü piksel testi sonucu 1 adet ölü piksel tespit ettim. Ürünü Trendyol üzerinden teknorya mağazasından aldım satıcıya 1 adet ölü piksel tespit ettiğimi ürünün iadesi veya değişimini talep ettim: Ürününde teknik bir sorun var ise doa kapsamında analiz için öncelikle yetkili servise yönlendirmesi sağlanacaktır. Yapılan inceleme sonucuna göre aksiyon alınmaktadır dedi. Teknik servise mail attığımda iste ölü pikselin miktarı ve boyutuna göre doa raporu çıkartılabileceği söylendi. Araştırmalarıma göre 1 ölü piksel için de olsa değişim veya iade kararının çıkması gerektiği. Eğer değişim veya iade reddedilirse hakem heyetine başvurursam kazanır mıyım? 1 ay sonra üniversiteye gideceğim her şey çok karıştı.

Direkt ürünü beğenmedim deyip iade etsen olmaz mı? Zamanında monitör almıştım 1 tane piksel için iade almamışlardı MSI markaydı keşke ürünü beğenmedim deyip yollasaydım demiştim hep sen neden öyle yapmıyorsun olmuyor mu öyle koşulsuz şartsız iade böyle çalışmaz mı?

Kardeşim bence iade için biraz uğraşın hakem heyetine başvurabilirsiniz fakat bence en az 1yil sürer dava o yüzden uğraşmanız en iyisi

Direkt ürünü beğenmedim deyip iade etsen olmaz mı? Zamanında monitör almıştım 1 tane piksel için iade almamışlardı MSI markaydı keşke ürünü beğenmedim deyip yollasaydım demiştim hep sen neden öyle yapmıyorsun olmuyor mu öyle koşulsuz şartsız iade böyle çalışmaz mı?
Hocam büyük ihtimal ürün kullanılmış diye kabul etmeyeceklerdi öyle de

Kardeşim bence iade için biraz uğraşın hakem heyetine başvurabilirsiniz fakat bence en az 1yil sürer dava o yüzden uğraşmanız en iyisi
Şehirde kalsam sonuna kadar uğraşırım ama şu an arada kaldım şehirde olmayacağım sene boyunca çünkü

Hocam büyük ihtimal ürün kullanılmış diye kabul etmeyeceklerdi öyle de.

Şehirde kalsam sonuna kadar uğraşırım ama şu an arada kaldım şehirde olmayacağım sene boyunca çünkü.

Dediğim gibi en iyisi uğraşmak en iyisi fakat size cihazda bir sorun yaratıyor mu yani bir sekilde engel oluyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı