Yeni alınan Acer Nitro 5 laptopta ölü piksel

Wuxios

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tokat
Daha fazla  
1.5 hafta oldu alalı. Başta fark etmemiştim ilk başlarda 1 tane nokta vardı, sıkıntı etmemiştim ama noktalar çoğaldı ve sürekli ekranda dolaşmaya başladı. Ve bazen ekran bazen birden donuyor, 1 dakika sonra falan yeniden başlıyor. Bu da monitörle alakalı olabilir. 2 yıl garantisi var, verirsem düzeltirler mi?

Dosya Ekleri

• 1. foto.jpg
    1. foto.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 87
1.5 hafta oldu alalı. Başta fark etmemiştim ilk başlarda 1 tane nokta vardı, sıkıntı etmemiştim ama noktalar çoğaldı ve sürekli ekranda dolaşmaya başladı. Ve bazen ekran bazen birden donuyor, 1 dakika sonra falan yeniden başlıyor. Bu da monitörle alakalı olabilir. 2 yıl garantisi var, verirsem düzeltirler mi?

Ver derdini anlat bir de ondan önce Windows + CTRL + Shift + b kombinasyonunu dener misin?

Ver garantiye gitsin.

Ayıplı ürün onun için direkt iade edin/garantiye verin uğraşmayın.

Ekran kartı sürücüsünü resetliyor. Bazenleri bu sorun böyle düzelebiliyor. Büyük ihtimalle hocam da bunu test etmek istedi. Eğer ekranda bir değişiklik yok ise. Şüphesiz ölü pikseldir.
Düzelmedi hocam. Bir de bazen Alt tab yapıyormuş gibi bir hissiyat oluyor sanki LoL'e tıklamışımda geri Google'a dönmüşüm gibi bir hissiyat var. O da monitörle mi alakalıdır?

Düzelmedi hocam. Bir de bazen Alt tab yapıyormuş gibi bir hissiyat oluyor sanki LoL'e tıklamışımda geri Google'a dönmüşüm gibi bir hissiyat var. O da monitörle mi alakalıdır?
Büyük ihtimalle ama bilgisayarın diğer parçaları kaldırmayınca da bu sorun oluşabiliyor. Birkaç saniye iki uygulama geçişi arasından donup kalıyor veya siyah ekran gösteriyor.

Geri
Yukarı