Yeni Alınan Anakartta USB Portları Çalışmıyor

toyfishq

Kilopat
Daha fazla  
Kasanın önünde ki USB portları çalışmıyor. Aslında eski anakartımdayken çalışıyordu fakat şimdi yeni aldıgım anakartta (2.el) takınca çalışmıyor öndekiler. Arkada ise sadece 2 tane port çalışıyor fakat mouse ve klavye aynı anda takamıyorum. Flash bellek ve mouse aynı anda takabiliyorum, acaba sorun yazılımsal mı? USB çoğaltıcı alsam sorun çözülür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır peki USB çoklayıcı iş görür mü?
Hocam görür de kullanmayın yine de. Bozuk göndermişler sonuçta. İade etme veya değişim talebinde bulunmak varken niye kullanasınız ki? Değişim talebi veya iade talebinde bulunun. Sanki siz bozdunuz portları. Düzelmez ise iade edin. Belki bir yere vurmuşlardır ve ömrü kısalmıştır. İleride kabak sizde patlayabilir.

Hocam görür de kullanmayın yine de. Bozuk göndermişler sonuçta. İade etme veya değişim talebinde bulunmak varken niye kullanasınız ki? Değişim talebi veya iade talebinde bulunun. Sanki siz bozdunuz portları. Düzelmez ise iade edin. Belki bir yere vurmuşlardır ve ömrü kısalmıştır. İleride kabak sizde patlayabilir.

Aslında 0 olsa düşünmem bile fakat anakart genel olarak iyi gibi ikinci el, portlarının bir tanesi bozuk diye almıştım üç tanesi bozuk cıktı yani bunun dışında iyi mouse, klavye ve kamera takabilsem yeterli benim için.

Geri
Yukarı