Yeni alınan bilgisayara Windows 8.1 kurdurma

mustafa kersoy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni notebook aldım bugun windows 8.1 kurdurdum bılgısayarcıya. Yalnız ben pek anlamıyorum bana tıme viever ile yardım edebilecek var mı ? Doğru bir iş çıkarmış mı ? Bilgisayar ne durumda merak ediyorum .. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarcılara neden kurduruyorsunuz ? Bütün rehberimiz her şeyimiz var:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neye bakılmasını istiyorsun ki, bilgisayarcı gereken herşeyi yapmıştır zaten kurarken tabi iyi bir bilgisayarcıysa. Şuanda sistemin sağlıklı çalışıyorsa sorun yok ve her şey düzgün gidiyor demektir.

Arkadaşlar yeni notebook aldım bugun windows 8.1 kurdurdum bılgısayarcıya. Yalnız ben pek anlamıyorum bana tıme viever ile yardım edebilecek var mı ? Doğru bir iş çıkarmış mı ? Bilgisayar ne durumda merak ediyorum .. :)

Kardeşim orijinal aldığın bir sistemi bozmanı hiç tavsiye etmiyorum kesinlikle pişman olursun bu işten anlamıyorsan. Bence hiç bulaşma şuan Windows 7 sp 1 de hiç bir sorun yok bence Windows 8 e geçmek için çok erken yeni almışsın zaten bilgisayarını yazık etme kurcalama :) biraz kullan. Sistemin stabilliği bozulmasın. Hele şu bilgisayarcılara hiç teslim etme bilgisayarını sadece format atıp bırakıyorlar ne bir driver güncelleme ne bir windows ayarları ve windows güncelleme yapıyorlar. Bak benden demesi pişman olma sonra.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı