Yeni alınan ekran kartı yanabilir mi?

SirAlien

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartım 9 ay önce yandı. Şimdi tekrar bir ekran kartı alacağım. Tekrar yanma ihtimali var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanımına bağlı. Kartı aşırı ısıtıp lehimleri eritirsen tabii ki "yanar".

Vallahi Among Us oynarken yanmıştı ama çok eski bir karttı.
Eğer eski ekran kartınız bilgisayarın bir parçasından dolayı yandıysa evet yeni ekran kartını da taktığınız da yanma ihtimali var.

Bilgisayar parçalarından dolayı yandığını nereden anlayabilirim GT 210 gibi eski bir karttı 1 yıla yakın kullandım eskiliğinden dolayı yanmış olabilir mi?

Vallahi Among Us oynarken yanmıştı ama çok eski bir karttı.

Bilgisayar parçalarından dolayı yandığını nereden anlayabilirim GT 210 gibi eski bir karttı 1 yıla yakın kullandım eskiliğinden dolayı yanmış olabilir mi?
Among us kart yakacak kadar zorlamış olamaz bence.
@NightWist gibi psu diye düşünüyorum.

Neden yandığını bulmalıyız önce. PSU'dan dolayı yanmış olabilir. Isıdan dolayı yanmış olabilir.
Neyden yandığını nasıl bulabilirim
Among Us kart yakacak kadar zorlamış olamaz bence.

2 3 gündür açıktı bilgisayar ondan olabilir mi işte bir de 1 yıla yakın kullandım ayrıca çok eski bir kart 2 3 gün açık bırakınca da yanmış olabilir mi?

2 3 gündür açıktı bilgisayar ondan olabilir mi işte bir de 1 yıla yakın kullandım ayrıca çok eski bir kart 2 3 gün açık bırakınca da yanmış olabilir mi?
ve Psu'yu nasıl kontrol edebilirim
PSU sebebiyle tekrar yanabilir önce psunuzu kontrol edin.

Hocam PSU'yu nasıl kontrol edebilirim

Son düzenleme:
Neden yandığını nasıl bulabilirim?

Ve PSU'yu nasıl kontrol edebilirim.

Hocam PSU'yu nasıl kontrol edebilirim.

Multimetre bilgisayarcı varsa ona götürün ama sadece PSU'yu götürün ve başında bekleyin.

ve Psu'yu nasıl kontrol edebilirim

Hocam PSU'yu nasıl kontrol edebilirim
Bilemedim hocam 2 3 gün yük varsa bide eski kartı üzer.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı