Yeni alınan Excalibur G870 bazen açılmıyor

Yakup2048

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben yeni laptop aldım. Casper Excalibur g870. laptopu bazen açmaya çalıştığımda açılmıyor. Güç tuşuna basıyorum. Excalibur yazısı geliyor ve geri gidiyor. Sonra siyah ekranda kalıyor. Öyle kalıyor. Güç tuşuna basılı kalıp kapatıyorum. Yeniden güç tuşuna basıp açtığımda resetleniyor gibi bir şey oluyor ve açıldığında yazılar büyümüş oluyor, ekran yanıp sönüyor bazen. Klavye kısayolları driverı silinmiş oluyor. Ekran kartı ve klavye driverını kurunca yazılar ve ekran düzeliyor. Bunun nedeni nedir bilen var mı?

Temiz kurulum yaptın mı? Kurulum yapmadıysan yap sorunlar devam ederse iade işlemlerini başlat.
temiz kurulum yaptım
iade yapamam 1 aydan fazla oldu son zamanlarda üs üste yapmaya başladı

normal kullanırken hiçbir sıkıntı yok. oyunda oynadım.
ama bazen açılışta bunu yapıyor. 5 dk falan bekleyince bazen yeniden başlıyor. başlamazsa güç tuşuna basıp kapatıyorum. sonra yazdığım şeyler oluyor işte

Temiz kurulum yaptım.
İade yapamam 1 aydan fazla oldu son zamanlarda üs üste yapmaya başladı.

Normal kullanırken hiçbir sıkıntı yok. Oyunda oynadım.
Ama bazen açılışta bunu yapıyor. 5 dk falan bekleyince bazen yeniden başlıyor. Başlamazsa güç tuşuna basıp kapatıyorum. Sonra yazdığım şeyler oluyor işte.

Hocam servis tek çare bir arkadaşın aynı cihazı sahipti ayni sorunları yaşıyordu servise götürdüler yeni cihaz verdiler yeni verdikleride aynı şekilde oldu tam bir. Drama Casper :D

Hocam servis tek çare bir arkadaşın aynı cihazı sahipti ayni sorunları yaşıyordu servise götürdüler yeni cihaz verdiler yeni verdikleride aynı şekilde oldu tam bir. Drama Casper :D
Casper'ların zaten freedos kurulumu problem, ben freedos almamıştım ben bile yaşayabilirdim Allah bilir aynı cihaz çünkü.

Arkadaşlar ben yeni laptop aldım. Casper Excalibur g870. laptopu bazen açmaya çalıştığımda açılmıyor. Güç tuşuna basıyorum. Excalibur yazısı geliyor ve geri gidiyor. Sonra siyah ekranda kalıyor. Öyle kalıyor. Güç tuşuna basılı kalıp kapatıyorum. Yeniden güç tuşuna basıp açtığımda resetleniyor gibi bir şey oluyor ve açıldığında yazılar büyümüş oluyor, ekran yanıp sönüyor bazen. Klavye kısayolları driverı silinmiş oluyor. Ekran kartı ve klavye driverını kurunca yazılar ve ekran düzeliyor. Bunun nedeni nedir bilen var mı?
Bakım diye yollayın sorunu iletin, format atarlar muhtemelen donanımsal bir sorun değil gibi o. Ama laptopun o yazısı büyüyorsa bende masaüstündeyken çöktüğü zaman büyüyordu yazı ve yanlış bir şey yapmıştım yani normal değil o sorun.

Geri
Yukarı