Yeni alınan GT 1030 sisteme takıldığında sistem BIOS yazısında kalıyor

Bilalcvlk

Hectopat
Yer
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)
Daha fazla  
RAM
4+4 8GB 1333 MHZ DDR3 CL9
SSD veya HDD modeli
James donkey JD120 SSD Seagate 500GB 7200RPM
Ekran kartı
9400GT (GT 1030 TAKMAYA ÇALIŞIYORUM)
Anakart
GİGABYTE H61M DS2 REV:2.0
İşlemci
İ3 2120
Selamlar değerli sosyal üyeleri yakın zamanda MSI Aero ITX GT 1030 ekran kartını aldım. Ancak bilgisayar açılırken BIOS yazısında takılı kalıyor. Farklı bir bilgisayarda denedim Windows geliyor kullanılıyor ekran kartını garantiye de yolladım orada da test edilip geri gönderildi ancak benim sistemimde bir türlü çalışmıyor sistemim şöyle:

Dosya Ekleri

• IMG_0980.JPG
    IMG_0980.JPG
    229,4 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar değerli sosyal üyeleri yakın zamanda MSI Aero ITX GT 1030 ekran kartını aldım. Ancak bilgisayar açılırken BIOS yazısında takılı kalıyor. Farklı bir bilgisayarda denedim Windows geliyor kullanılıyor ekran kartını garantiye de yolladım orada da test edilip geri gönderildi ancak benim sistemimde bir türlü çalışmıyor sistemim şöyle:

1-Ekran kartını almadan önce dahili ekran kartını mı kullanıyordun. Eğer öyle ise BIOS ayarlarından VGA'yı PCI Express olarak değiştirmen gerekir.
2-BIOS pilini çıkarıp takın.

1-ekran kartını almadan önce dahili ekran kartını mı kullanıyordun. Eğer öyle ise BIOS ayarlarından VGA'yı PCI Express olarak değiştirmen gerekir.
2-BIOS pilini çıkarıp takın.

Hayır hocam BIOS'u zaten sıfırladım ve önceden ekran kartı kullanıyordum BIOS pilini de çıkarıp taktım ancak sorun hala devam ediyor.

Geri
Yukarı