Yeni alınan GTX 1050 Ti oyunlarda kasıyor

bsypm

Decapat
Merhabalar. Daha yeni GTX 1050 Ti aldım. Fakat yanlış driverı mı kurdum ne yaptım bilmiyorum bazı oyunlarda çok fazla drop giriyor. Eski ekran kartımda bu sıkıntı yoktu. Bunda olmaya başladı. FPS yüksek fakat çok drop yiyorum.

Merhabalar. Daha yeni GTX 1050 Ti aldım. Fakat yanlış driverı mı kurdum ne yaptım bilmiyorum bazı oyunlarda çok fazla drop giriyor. Eski ekran kartımda bu sıkıntı yoktu. Bunda olmaya başladı. FPS yüksek fakat çok drop yiyorum.

Arka sekmede ekran kartını kullanan uygulamalar bulunuyor mu?

RAM yetersizliği, yanlış veya betada olan driver yüklemiş olabilirsiniz ve virüs bulaşmış olabilir bir arka planı kontrol edin tarama da yapın. Onun dışında fanlarda sorun olabilir, önü kapanmış olabilir. Bunları bir kontrol edin. Ayrıca oyunları da yazarsanız daha iyi olur muhtemelen oyundan kaynaklı değildir ancak yazın yine de.

Arka sekmede ekran kartını kullanan uygulamalar bulunuyor mu?

Hayır baktım ve hiçbir şey yok.

İşlemci, RAM'iniz nedir ve HDD mi kullanıyorsunuz.

Ryzen 5 3500.
8 GB 2600 MHz RAM.
HDD kullanıyorum.

RAM yetersizliği, yanlış veya betada olan driver yüklemiş olabilirsiniz ve virüs bulaşmış olabilir bir arka planı kontrol edin tarama da yapın. Onun dışında fanlarda sorun olabilir, önü kapanmış olabilir. Bunları bir kontrol edin. Ayrıca oyunları da yazarsanız daha iyi olur muhtemelen oyundan kaynaklı değildir ancak yazın yine de.

Virüs olacağını sanmıyorum. Bilgisayara daha yeni format attım. Oyun Need for Speed Payback.

Bilgisayarımda virüs varmış. Nereden bulaştığı hakkında hiçbir fikrim yok. Çoğu oyunda sıkıntı çıkartmaya başladığı için bende format attım. Şu an her şey sıkıntısız kasmadan oynayabiliyorum. Teşekkürler.

Geri
Yukarı