Yeni alınan harddisk BIOS'ta görünmüyor

SarıKafa

Centipat
Hafızayı yükseltmek için lakin BIOS'ta da aldığım harrdiski göremiyorum nasıl aktif edip kullanmaya başlayabilirim? Mevcut sistemde SSD'De kurulu oyunlarım 1 TB'lık da yeni aldığım. Harddiski göremiyorum, ilk defa harddisk taktım.

Diski başlatabilmek için resimdeki gibi siyah şekilde görünmesi lazım. Üzerine sağ tıklayıp, diski formatlayıp harf ataması yapacaksınız. Fakat sizde bunu yapmak mümkün değil. Dediğim gibi farklı portları ve farklı güç bağlantılarını deneyin. Görüntü değişmezse diski iade edin. Arızalı.

initialize-disk-windows10.jpg

Bir umut kuralları çiğnemiştir senin HDD anarşiktir dedim ama maalesef. @helvaci 'nin dediği gibi olay.
Eyvallah yarın ola hayır ola öbür pc de denicez oda yemez ise yarın götürürüz kasa ayarlatırız şans diyelim iyi geceler herkese
Diski başlatabilmek için resimdeki gibi siyah şekilde görünmesi lazım. Üzerine sağ tıklayıp, diski formatlayıp harf ataması yapacaksınız. Fakat sizde bunu yapmak mümkün değil. Dediğim gibi farklı portları ve farklı güç bağlantılarını deneyin. Görüntü değişmezse diski iade edin. Arızalı.

Eki Görüntüle 638544
Harddisk i değiştirdik oldu arızalı imiş dediğiniz gibi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı