Yeni alınan HDD'ye oyun atarken bir anda kapandı

Solitaire

Decapat
İyi akşamlar bugün bir bilgisayarcıdan 600TL'ye ikinci el WD blue 1TB HDD aldım adam kapatmadan önce yetişebildim bu yüzden test yapma fırsatım olmadı eve geldim taktım çalıştı fakat bilgisayar öncekinden yavaş açıldı (içinde 250GB SSD var) sonra içine Riot klasörünü atıyordum %63'e geldiğinde hiçbir şey açılmamaya başladı bende yeniden başlattım ve açılırken onarım ekranı açıldı HDD'yi çıkardığımda ise normal şekile açıldı şimdi;
1-attığım klasör biraz da olsa içine gitmiş midir?
2-yarın değiştirmek için gitsem bir şey diyebilir mi?
(İlana durumu %100 yazmış ve bad sectör yok yazmış eve gelip test yaptığımda ise %51 çıktı)

İyi akşamlar bugün bir bilgisayarcıdan 600TL'ye ikinci el WD blue 1TB HDD aldım adam kapatmadan önce yetişebildim bu yüzden test yapma fırsatım olmadı eve geldim taktım çalıştı fakat bilgisayar öncekinden yavaş açıldı (içinde 250GB SSD var) sonra içine Riot klasörünü atıyordum %63'e geldiğinde hiçbir şey açılmamaya başladı bende yeniden başlattım ve açılırken onarım ekranı açıldı HDD'yi çıkardığımda ise normal şekile açıldı şimdi;
1-attığım klasör biraz da olsa içine gitmiş midir?
2-yarın değiştirmek için gitsem bir şey diyebilir mi?
(İlana durumu %100 yazmış ve bad sectör yok yazmış eve gelip test yaptığımda ise %51 çıktı)

Kesinlikle paranı geri almalısın %51 nerede %100 nerede.

Hocam , keşke bir gün daha bekleyip test edip alsaydın adam sabit bi yerdeyse gidip hesabını sorman lazım güzel dille anlat da arıza çıkmasın.
Kesinlikle paranı geri almalısın %51 nerede %100 nerede.
Hocam dosya aktarımı yarıda kesildi ve ssd de böyle bir simge çıktı bunu nasıl giderebilirim?
1702403646098.png

Geri
Yukarı