Yeni alınan i3-12100F - RX 6650 XT sistem nasıldır?

Öyle uygun fiyata sistem geliyor mu, ya yazı beklesem sıkıntı olmaz mı zamlanma işleri falan.

Evet denk geliyor şu 1 aydır sürekli sahibindende takılıyorum 2 3 tane denk geldi bu şekilde ilana koyulduğu gün de satılıyorlar herkes sazan gibi atlıyor.

Vazgeç ve bu sistemi al hem sıfır.
RAM XPG Gammix D35 yap.
SSD Kioxia çek.
İşlemciyi de 5600 yap.
Eki Görüntüle 2134449

Bunu al 20 bin varsa direkt. Artacak fiyatları.

Vazgeç ve bu sistemi al hem sıfır.
RAM XPG Gammix D35 yap.
SSD Kioxia çek.
İşlemciyi de 5600 yap.
Eki Görüntüle 2134449

Elimde 2.2K yok onun içinde 2ay para biriktirmem lazım o zamana kadar sizce fiyatı artar mı?

Evet denk geliyor şu 1 aydır sürekli sahibindende takılıyorum 2 3 tane denk geldi bu şekilde ilana koyulduğu gün de satılıyorlar herkes sazan gibi atlıyor.

Bunu al 20 bin varsa direkt. Artacak fiyatları.

İl dışı almama izin vermediler verseler 5600 6600'lü sıfır sistem vardı 16K'ya sahibindende.

Yani gidip de 20 binin 30 olacağını sanmam. Artarsa bir tık artar 22 civarı oda belki. Önerim seçimden önce almaya bak.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...x-3060-gaming-x-hazir-sistem-1155055552/detay sizce bunumu almalıyım yoksa sizin dediğinizi mi?

Peki sizin dediğiniz bilgisayara sonradan ekstra depolama eklesem nasıl olur?

Bir şey daha merak ettim acaba yazın donanım arşiv ya da PC hocası'nın çıkarttığı kampanyaları beklemeli miyim?
Yani kampanya varsa yakın dönemde bekle. Ama genelde bütçende ki sistemlerin stoğu anında eriyor.

Yoksa sizin dediğinizi alıp geçeyim mi?

Geri
Yukarı