Çözüldü Yeni alınan i3-12100F sisteme görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

juanpabloop

Hectopat
ASUS H610M-K ve i3-12100F'li sistem satın aldım fakat ekrana görüntü gitmiyor monitörün ışığı yanıp sönüyor. İnternetten araştırdım BIOS Update yapmam gerekiyormuş ama bu anakarta uyumlu düşük işlemcim yok bu yüzden flashback ile yapmam gerekiyormuş, nasıl yapabilirim veya anakartım bunu destekliyor mu?

Ekran kartı ek güç bağlantısını yapmamışsın. Boş pinlere güç kablosunu bağlayıp tekrar dener misin?

Görsellerde mevcut mu dediğiniz kablo yoksa harici olarak mı ekleyeceğim? Az önce ekran kartındaki belgeyi okuduğumda da ekran kartında ek güç konektor girişi varsa bağlamam gerektiği yazıyordu.

Bağlı kablolardan bulup taktım ve çözüldü çok tesekkurler.

Kasanın içerisinde güç kaynağından geliyor internetten ekran kartı nasıl takılır videosu izle ekran kartını taktıktan sonra güç kablosunu takıyor direkt görürsün.

Görsellerde mevcut mu dediğiniz kablo yoksa harici olarak mı ekleyeceğim? Az önce ekran kartındaki belgeyi okuduğumda da ekran kartında ek güç konektor girişi varsa bağlamam gerektiği yazıyordu.

Bağlı kablolardan bulup taktım ve çözüldü çok tesekkurler.
Tamam mıdır, görüntü geldi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı