Çözüldü Yeni alınan laptopta ağ bağdaştırıcısı yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Burak Taş28

Yoctopat
Daha fazla  
Hepsiburada'dan yeni bir laptop aldım ve laptopu kurdum sonrasında ağ bağlaştırıcısının ve ekran kartının olmadığını gördüm ne bunları ağ bağlaştırıcısını kurmam için ne yapmam gerek?

Kurulum esnasında herhangi bir hata verdi mi? Aygıt yöneticisinde durum sarı ünlem olarak mı gözüküyor?

Gönderdiğim driver cihazın orjinal kablosuz ağ bağdaştırıcısı için resmi web sitesinde paylaşılan driver.
hayır ama ağ denetleyicisi ünlem olarak gözüküyor ondan dolayi bişey olabilirmi ?

Hayır ama ağ denetleyicisi ünlem olarak gözüküyor ondan dolayi bir şey olabilir mi?

Hocam sağ tıklayıp sürücüyü sil dedikten sonra indirdiğiniz dosyayı yeniden kurar mısınız? Yönetici olarak çalıştır seçeneğinin olması gerek. Ben kontrol ettiğimde çıkıyor.

Ek olarak telefonunuzu USB ile bilgisayara bağlayıp telefon ayarlarından USB ile internet paylaşımını açtıktan sonra bilgisayarda güncelleştirmeleri kontrol eder misiniz?

Hocam sağ tıklayıp sürücüyü sil dedikten sonra indirdiğiniz dosyayı yeniden kurar mısınız? Yönetici olarak çalıştır seçeneğinin olması gerek. Ben kontrol ettiğimde çıkıyor.

Ek olarak telefonunuzu USB ile bilgisayara bağlayıp telefon ayarlarından USB ile internet paylaşımını açtıktan sonra bilgisayarda güncelleştirmeleri kontrol eder misiniz?
reis seninde gece gece kafanı şişirdim allah razı olsun senden

Yeni konular

Geri
Yukarı