Yeni alınan Monster laptop ekran pikselleşmesi

Daha fazla  
RAM
2x16 GB RAM
SSD veya HDD modeli
2 TB Samsung + 1 TB HDD
Ekran kartı
Nvidia GeForce RTX 3070 8 GB
İşlemci
intel i7-11800H
Henüz dün satın almış olduğum Monster Tulpar v21.8.1 bilgisayarım belirli süre çalıştıktan sonra attığım fotoğraftan görüleceği üzere ekran hatası veriyor. Bunun için bilgisayarı kapatıp tekrar açtığımda sorun düzeliyor fakat bu satın aldığımın 2.günümde 3 kere oldu. Sizce iade mi etmeliyim, yoksa benim çözebileceğim bir şey mi? Ne yapmam gerekir?

Dosya Ekleri

• ekran.jpg
    ekran.jpg
    139,7 KB · Görüntüleme: 74
Bütün tavsiye eden arkadaşlara çok teşekkür ederim. Sanırım iadesini istemek en doğrusu gibi görünüyor. Şu an bu hatayı almadım. 2 gün daha şans vermek istiyorum zaten 15 gün iade hakkı var. Eğer 2 günde de böyle sorun teşkil ederse bu sefer kesinlikle iade edip onun muadili bilgisayar alacağım. Muhtemelen HP Omen alırım. Çok teşekkür ederim. :)

Bütün tavsiye eden arkadaşlara çok teşekkür ederim. Sanırım iadesini istemek en doğrusu gibi görünüyor. Şu an bu hatayı almadım. 2 gün daha şans vermek istiyorum zaten 15 gün iade hakkı var. Eğer 2 günde de böyle sorun teşkil ederse bu sefer kesinlikle iade edip onun muadili bilgisayar alacağım. Muhtemelen HP Omen alırım. Çok teşekkür ederim. :)
Hocam ne kadar erken iade etseniz o kadar kolay olur bence işiniz. Benden demesi. :)

Bozulmadan iade edin bence. Beklemeyin. Ne kadar çok beklerseniz risk artar bozulursa elinizde kalır.

Yeni konular

Geri
Yukarı