Yeni Alınan PSU Çalışmıyor

bajosi

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaslar yeni PSU aldim taktim tusa basinca calismiyor. Eskisiyle tekrar denedim calisiyor. PSU'yu aldigim yere goturduk orada calistirmislar, sorun ne olabilir?
Acaba evdeki enerji mi yetmiyor? Bu arada 4 tane uzatma kablosu bagladim, onla da alakali olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciye giden 4 pin kablosundan genellikle 2 tane oluyor. Diğeriyle dener misiniz? Benzer bir sorunu böyle çözmüştüm.

Sisteminin oraya götürüp taktırıp getirseydin keşke.
Güç kaynağının çalışıp çalışmadığını şu yolla deneyebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sisteminin oraya götürüp taktırıp getirseydin keşke.
Güç kaynağının çalışıp çalışmadığını şu yolla deneyebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tesekkurler eve gidince deneyeceğim.

İşlemciyle alakalı demedim zaten. İşlemciye giden güç kablosundan 2 tane oluyor. Diğeriyle dener misin?
Bende diyorum ki sadece 24 pini takıp deniyorum. İşlemcininkini takmıyorum. Neyse sorun halloldu mağaza'da birşey yapmışlar demek ki çaktırmadan şuan gayet iyi çalışıyor yine de teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı