Yeni alınan Redmi Note 10 Pro'nun şarjı çabuk bitiyor

Daha herhangi bir işlem görmedi yakın zamanda görecek
IMEI yaptircam ve sonra güncelleme yapmayacağım bizde bir tanede annemin 9t cihazı var ona IMEI atılar sonra güncelleme yaptı açılmadı yazılım falan yükleyip açmışlar ama şebeke sorunu var bunun hakkındada konu açtım bakarsanız:)

İşlem görmese dahi çoğu Hindistan'dan geldiği için Avrupa'da kullanılan bantlar ile aynı bantları kullanmadığından böyle oluyor.
9t hindistan 10 pro Hindistan değil bilmiyorum

İşlem görmese dahi çoğu Hindistan'dan geldiği için Avrupa'da kullanılan bantlar ile aynı bantları kullanmadığından böyle oluyor.

10 Pro'da çok kormama gerek var mı? Hindistan değil

IMEI yaptircam ve sonra güncelleme yapmayacağım bizde bir tanede annemin 9t cihazı var ona IMEI atılar sonra güncelleme yaptı açılmadı yazılım falan yükleyip açmışlar ama şebeke sorunu var bunun hakkındada konu açtım bakarsanız:)

9t hindistan 10 pro Hindistan değil bilmiyorum

10 Pro'da çok kormama gerek var mı? Hindistan değil
Sadece pil konusunda sıkıntı yaşarsınız, ayrıca telefon sıfırlama ve güncelleme işlemlerini TWRP ile yapmanız gerekecek.

Sadece pil konusunda sıkıntı yaşarsınız, ayrıca telefon sıfırlama ve güncelleme işlemlerini TWRP ile yapmanız gerekecek.

Güncelleme evetde sıfırlama 9T yaptık bir sorun yok

Hocam akilmda bir şey var bu 9T güncel değil eski yazılım atmışlar ben MIUI 13 yüklesem Redmi 9T için bir düzelme olur mu şebeke sorununda

Geri
Yukarı