Yeni alınan Redmi Note 10 Pro'nun şarjı çabuk bitiyor

Ben de ilk aldığım zaman şarjı çok çabuk bitiyordu, teknik servis telefonu ilk aldığım günkü hale getirip (güncellemeler de gitmişti) sıfırlayınca sorunum çözüldü.

Ben de ilk aldığım zaman şarjı çok çabuk bitiyordu, teknik servis telefonu ilk aldığım günkü hale getirip (güncellemeler de gitmişti) sıfırlayınca sorunum çözüldü.

Batarya sağlığı 100'den aniden 84e düştü korktum orijinal Redmi şarj kullanmadığım için oldu galiba belki ondan şarjı hızlı bitiyordu.

Batarya sağlığı 100'den aniden 84e düştü korktum orijinal Redmi şarj kullanmadığım için oldu galiba belki ondan şarjı hızlı bitiyordu.
Olabilir bilemiyorum, ben telefonu 1 sene önce aldım hep orijinal şarj aleti kullandım, şarjı hep uzun gidiyor. Teknik servise verin baksınlar bence.

Keşke 10s alsaydım diyorum zaten

10S kullanıyorum. Alalı 1 ay oldu. 4,5 yıl P20 Lite kullanışımda yaşadığım sorunlardan daha fazlasını yaşadım 1 ayda. Galeri uygulaması inanılmaz bir pil tüketimi yapıyor. Xiaomi'lerde genel bir sıkıntı diye biliyorum. Cihazı aşırı derecede ısındırıyor. Pil tüketimini bir kontrol etsene. Herhangi bir uygulama gereğinden fazla pil kullanıyor mu diye.

10s kullanıyorum. Alalı 1 ay oldu. 4,5 yıl P20 Lite kullanışımda yaşadığım sorunlardan daha fazlasını yaşadım 1 ayda. Galeri uygulaması inanılmaz bir pil tüketimi yapıyor. Xiaomi'lerde genel bir sıkıntı diye biliyorum. Cihazı aşırı derecede ısındırıyor. Pil tüketimini bir kontrol etsene. Herhangi bir uygulama gereğinden fazla pil kullanıyor mu diye.

Hayır sıkıntı yok oyunda şarjı hızlı gidiyor o da normal herhalde ama biraz aşırı gidiyor dediğim gibi LoL giriyorum 20 dklık tur %14-%15 gitmesi garip geliyor en düşük ayarda

Son düzenleyen: Moderatör:
Y.D Xiaomi kullananların en büyük sıkıntısıdır şarj, ne yazık ki yapılan işlem ve cihazda bulunan 4G/4.5G bantları yüzünden çokça şarj tüketmekte.

Y. D Xiaomi kullananların en büyük sıkıntısıdır şarj, ne yazık ki yapılan işlem ve cihazda bulunan 4G/4.5G bantları yüzünden çokça şarj tüketmekte.

Daha herhangi bir işlem görmedi yakın zamanda görecek

Yeni konular

Geri
Yukarı