Yeni alınan S20 FE şarjı hemen bitiyor

nerviax71

Hectopat
2 gün önce telefon geldi fakat şarj konusunda sıkıntım var. 2-3 saatlik kullanımda şarj %45-50 civarına iniyor ne gibi bir sorun olabilir? Bu telefonu daha önce kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar tavsiye verebilir misiniz ne yapmalıyım sizce? İade mi etmeliyim yoksa servise mi yollamalıyım?

Telefon: S20 FE Snapdragon 256 GB/8 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pil kullanan uygulamaları ss alıp atabilirmisiniz.

Bataryadan dolayımı bilmiyorum fakat bataryadan dolayı değilse bir şey telefonu çok yoruyor demektir.

Kendi konumu okuyormuşum gibi hissetim aynı sorun bende de vardı tüm S20 FE konularına yazıyorum hatta iade edin. Bir de nereden aldınız? HB mi?

Daha önce aynısı bana Xiaomi Note 8 Pro'da oldu. Araştırdım telefonu yeni aldıgımızda güncelleme yapıyoruz o yeni yaptığımız güncelleme eski güncelleme dosyaları ile cakıştıgı için kasma yapıyor. Telefona format attıgımda düzeldi fabrika ayarları değil direk format attıgımda düzeldi.

Siz de mi aynı siteden aldınız hocam ne yaptınız peki, şarj sorunu mu yaşıyordunuz?

Instagram'da 15 dk -%15 batarya, ekranda kırpma sorunu, ve ısınma sorunu vardı. Evet HB'den almıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…