Yeni alınan S20 FE şarjı hemen bitiyor

Garip çok fazla güç yiyen bir uygulama yok cihazı sıfırlayıp durumu değerlendirin hala problem devam ediyorsa zaman geçmeden iade edin.

Satılan ürünlerin yenilenmiş ürünler olabilir hocam telefonlar sürekli böyle birileri tarafında iade edilse 1 yıl boyunca kullanılmış bir cihazı sıfır diye birisinin elinde patlatırlar. Kronik bir sorun da değil gibi bir seri üretimde mi sıkıntı var acaba ürünler böyle çıkıyor.

Satılan ürünlerin yenilenmiş ürünler olabilir hocam telefonlar sürekli böyle birileri tarafında iade edilse 1 yıl boyunca kullanılmış bir cihazı sıfır diye birisinin elinde patlatırlar. Kronik bir sorun da değil gibi bir seri üretimde mi sıkıntı var acaba ürünler böyle çıkıyor.
Bu üretiminde problem olabilir. Ürünlerin yenilenmiş olduğunu sanmıyorum kanıtladığı halinde dava açıp sağlam bi tazminat alınabilir. O topa girmezler.

tekrardan s20 almak istemiyorum telefondan soğudum diğer sitelerden alsam bu sorunun tekrarlamayacağını nereden bileceğim en iyisi başka bir şeye yöneleyim
Dediğim gibi bütçenizi arttırırsanız başka model önerebilirim lakin bu fiyata S20 FE dışında başka bir model almak mantıklı değil.

2 gün önce telefon geldi fakat şarj konusunda sıkıntım var. 2-3 saatlik kullanımda şarj %45-50 civarına iniyor ne gibi bir sorun olabilir? Bu telefonu daha önce kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar tavsiye verebilir misiniz ne yapmalıyım sizce? İade mi etmeliyim yoksa servise mi yollamalıyım?

Telefon: S20 FE Snapdragon 256 GB/8 GB RAM.

Ben yaklaşık 1 ay önce S21 FE satın almıştım, batarya konusunda inanılmaz kötü bir performans sergiliyordu. Çoğu kişi 15 gün kullan pil kendisini optimize eder vs dedi. 1 ay boyunca 1 kere bile beni mutlu edemedi. Chazı 3 gün önce sattım ve şimdi iPhone 12 alacağım. Telefonu kimseye tavsiye etmiyorum.

Sizin yaşadığınız problemde benim yaşadığım probleme çok benziyor, Samsung ”fe” serisi telefonlarda, A'dan Z'ye her şeyi kırpmış. Ben yerinizde olsam iade ederdim ve iPhone‘a geçerdim. Eğer Android tarafında kalmak istiyorsan Samsung'un amiral seviyesi telefonlarına geçmenizi tavsiye ederim S21 ve S21 Plus, gibi.

Geri
Yukarı