Yeni alınan S21 Ultra üst kısmı ısınması normal mi?

sevilayk

Femtopat
Daha fazla  
Benim elime daha yeni geçti S21 Ultra modeli. Gelir gelmez basit kurulumları yapıp sadece 2-3 dk kamerasını açtım. Telefonun arka üst kısmında ısınma oldu. Kameradandır belki diyeceğim. Şu an uygulama güncellemesi yapıyor. Yine hafif ısınıyor. 2 senedir M31 kullanıyorum. Ona bakıyorum buz gibi. Ama S21 Ultra da o sıcaklığı sürekli hissediyorum. Şu an işlem yapmamasına rağmen. Bu normal mi peki? :(

S20 Ultra'da arkadaşım benzer bir ısınma ve arkasından bataryanın olması gerekenden çabuk bitmesi ile alakalı sorun yaşadı. Birkaç defa servise git gel sonrasında düzeldi. Bir de yüksek performanslı işlemcilerde genellikle daha çabuk ısı ortaya çıkıyor, durum devam ederse servise gösterin.

Yeni kurulumlar da genellikle böyle ısınma yapıyor hocam. Defalarca başıma geldi.
umarım ondandır. içim rahatladı biraz. ben de sakin ol yeni açtın kendine gelmedi daha telefon diye düşünüyorum ama yine de bu kadar para verince en ufak bir aksilik çıkmasını istemedim. bir de bununla uğraşması var birşey olursa. servis servis :/
S20 Ultra'da arkadaşım benzer bir ısınma ve arkasından bataryanın olması gerekenden çabuk bitmesi ile alakalı sorun yaşadı. Birkaç defa servise git gel sonrasında düzeldi. Bir de yüksek performanslı işlemcilerde genellikle daha çabuk ısı ortaya çıkıyor, durum devam ederse servise gösterin.
anladım. inşAllah benimkinde servisle uğraştıracak bir durum olmaz. nefret ediyorum servisle uğraşmaktan :)
Korkmayın hocam sıkıntı olmaz telefonu bir yarım saat Wi-Fi'de dinlenmeye bırakın sonra çalışır tıkır tıkır.
peki çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı