Yeni alınan S23 FE telefonda hışırtı sesi geliyor

Spidertliman

Hectopat
Yer
Sivas
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Telefonu 3 hafta önce Vatan'dan aldım. Telefonun hoparlöründe çok fazla olmasa da dip ses vardı, Samsung telefon kullanan çevremdeki herkeste de vardı aynı şey bende fazla sıkıntı etmedim ama oyun oynarken alt hoparlörde, biriyle telefon görüşmesi yaparken ise ahizede acayip bir hışırtı sesi var. Şikayetvarda bununla ilgili bir sürü şikayet okudum ve neredeyse hepsinde servis bir şey yok deyip geçiştirmiş. Ben en son Android 14 güncellemesi yapmıştım ve onu yapana kadar böyle bir sorun ya yoktu ya da farketmedim, her şey Android 14'ten sonra oldu. Konuşma yaparken ekranın üst kısmına kulağımı dayayınca çok daha fazla şekilde duyuluyor hışırtı. Oyun olarak da özellikle Pubg Mobile oynarken sürekli alt hoparlör hışırdıyor yüksek bir sesle, sesi kısınca azalıyor rahatsızlık vermiyor ama ahizedeki hışırtı konuşma sırasında sinirimi bozuyor. Şikayetvar'daki şeyleri okuyunca servise göndermeye de korktum, keşke iPhone 12 alıp kenara çekilseydim hiç bulaşmasaydım Samsung'a. Kaç zamandır biriktirdiğim parayı verdim, yaşadığım şeye bak. Özellikle S23FE için de Şikayetvar'da okudum bu durumdan şikayet edenleri. Ne yapacağım arkadaşlar? Çok pişmanım keşke iPhone 12 alsaydım, zaten o da bana yeterdi fazlasıyla. Çok moralim bozuldu, tüm paramı verdim güzel bir telefonum olsun dedim yine yüzüm gülmedi. Bir daha asla Samsung'dan ürün almamaya karar verdim.

Sorun güncelleme ile olduysa bir güncelleme ile de düzelir. Samsung'dan ürün almam demeniz saçmalık.

iPhone 15'lerde soba oluyordu mesela, güncelleme ile çözüldü.
Sorun şu ki onu ben de bilmiyorum, dip ses zaten normal ama tek sıkıntım oyunda ve ahizedeki telefon görüşmesi sırasındaki yüksek hışırtı sesi. Sanırım telefonu aldığım ilk haftada falan heyecandan fark etmedim, güncelleme ile ahizenin ve hoparlörün hışırdayacağını da hiç sanmam. Evet yazdığım biraz abartı olmuş ama verdiğim para az bir para değil, o yüzden sorun yaşamak üzdü beni.

Sorun şu ki onu ben de bilmiyorum, dip ses zaten normal ama tek sıkıntım oyunda ve ahizedeki telefon görüşmesi sırasındaki yüksek hışırtı sesi. Sanırım telefonu aldığım ilk haftada falan heyecandan fark etmedim, güncelleme ile ahizenin ve hoparlörün hışırdayacağını da hiç sanmam. Evet yazdığım biraz abartı olmuş ama verdiğim para az bir para değil, o yüzden sorun yaşamak üzdü beni.
Sorun ne oldu çözüldü mü?

Sorun ne oldu çözüldü mü?
Hala aynı fakat fazla takmıyorum zaten telefonla fazla görüşme yapan biri değilim. Sadece karşıdaki kişi sustuğunda net şekilde duyuluyor hışırtı onun dışında çok da batmıyor. Oyundaki hışırtı ise oyunun kendisinden geliyormuş ama ahizedeki telefondan kaynaklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı