Yeni alınan sistem açılmıyor

Khallesii

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, internet üzerinden yeni bir sistem aldım GamingGenTR üzerinden, sistem geldi fakat açılmıyor. Ekran kartını monte ettim ve açma tuşuna bastım fakat açılmadı, tüm kablolar takılı. Ekran kartının kablolarını ters bağlamış olabileceğimi düşündüm ve yerini değiştirdim fakat hala açılmıyor, sorunu ne olabilir?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    100,6 KB · Görüntüleme: 47
Merhaba, internet üzerinden yeni bir sistem aldım gaminggentr üzerinden, sistem geldi fakat açılmıyor. Ekran kartını monte ettim ve açma tuşuna bastım fakat açılmadı, tüm kablolar takılı. Ekran kartının kablolarını ters bağlamış olabileceğimi düşündüm ve yerini değiştirdim fakat hala açılmıyor, sorunu ne olabilir?

Start almiyor yoksa goruntu mu gelmiyor start almiyorsa arkadaslarin dedigi gibi yap şarteli AC oda olmazsa belki kasanın Power tusunun kablosu anakarta takilamistir ya da yanlış yere takilmissindir sen topladiysan PC'yi.

Ekran kartındaki farklı bir portu dene.

Bilgisayar açılıyor aslında ekrana görüntü gelmiyor hatayı düzelteyim üzgünüm.

Bir de sistemi sen kendin kurduysan bazen anakartlarda BIOS guncel olmuyor ve uzerindeki islemciyle goruntu almiyor olabilir ama kurulu geldiyse illaki halletmislerdir bunu diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı