Yeni alınan sistemde klavye çalışmıyor

batmanzs

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese selam :D

Birkaç gün önce hazır sistem aldım. Güç düğmesine basınca kasa çalışıyor ve anakartın LED'i de yanıyor. Klavyemi kasaya bağlayınca çalışmıyor. İşletim sistemi kurulu değil ve BIOS'u açamıyorum. Mouse çalışıyor, telefonu USB üzerinden şarja takınca şarj da oluyor. Acaba klavye mi bozuk dedim ve laptopa bağladım. Laptopta kusursuz bir şekilde çalıştı. İlk kez böyle bir şey görüyorum. Sizce garantiye mi göndereyim yoksa basit bir çözümü var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese selam :D

Birkaç gün önce hazır sistem aldım. Güç düğmesine basınca kasa çalışıyor ve anakartın LED'i de yanıyor. Klavyemi kasaya bağlayınca çalışmıyor. İşletim sistemi kurulu değil ve BIOS'u açamıyorum. Mouse çalışıyor, telefonu USB üzerinden şarja takınca şarj da oluyor. Acaba klavye mi bozuk dedim ve laptopa bağladım. Laptopta kusursuz bir şekilde çalıştı. İlk kez böyle bir şey görüyorum. Sizce garantiye mi göndereyim yoksa basit bir çözümü var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim...

Arka portlara takmayı denedin mi?

Hafta sonu çalışmıyorlar sanırım. Pazartesi günü görüşürüm. GameGaraj gibi bir firmadan böyle bir şey beklemezdim. :(

İnan bende senden duyunca bir tık güvenemedim yakında alacaktım hazır sistem. Kankam bu arada elinde baska klavye varsa takıp laptopundan Windows 10 USB yazdır öyle kur Windows'unu klavyeyi tak USB aygıtı tanınmadı derse driver kur yoksa kablosu yanmıstır veya arızalıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı