Çözüldü Yeni alınan sisteme görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kuzeyyy1

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleme:
Çözüm
Bende de öyle olmuştu ekran kartını çıkar ve tekrar tak Power kablosunu iyice bastır oturttur çalışır. Sistem montajlı ve denenmiş olarak geldi değil mi?
Bende de öyle olmuştu ekran kartını çıkar ve tekrar tak Power kablosunu iyice bastır oturttur çalışır. Sistem montajlı ve denenmiş olarak geldi değil mi?

Çözüm

Evet öyle söyledikler montajlı geldi ekran kartını dogru taktıgıma eminim dur sökim takip tekrar deneyeyim.

Hocam DP kablosu ekran kartına tam oturmamış olabilir.

Önce HDMI kablosu vardı kullandıgım laptop monitöre baglı onu taktım gelmedi, ekran görüntü yok diyor uyku moduna geçiyor. DP taktım sıfır yine aynı şekilde, ekran kartını çıkarıp takim döneceğim.

Çok sağ ol kanka PC açıkken söktüm taktım DP'yi geldi görüntü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı