Yeni Anakarta Eski İşlemci Soğutucusu Oturmuyor

Leo Boz

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Öncelike belirteyim Asus H81M-K adlı anakart aldım. Ancak onun yüzünden bilgisayarı yan kullanıyorum çünkü eski anakartın işlemci soğutucusu oturmuyor. Vidalar boşa dönüyor yani. O yüzden düşmesin diye şimdilik yan tutuyorum herhangi bir performans sorunu yok ancak bu şekilde masada fazla yer kaplıyor. Uyumlu olması için hangi model/versiyon almam gerek ? Rusya'dayım ve alacağım soğutucunun adını falan bilmiyorum. Hangisini almam gerek bir de fazla pahalı olmaz ise sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pekala. LGA 1150 soket ile uyumlu bir soğutucu almalısın denildiği gibi. Bütçeni, kasanı ve Rusya'da bilgisayar parçası satan bir sitenin linkini paylaşırsan yardımcı oluruz.

Pekala. LGA 1150 soket ile uyumlu bir soğutucu almalısın denildiği gibi. Bütçeni, kasanı ve Rusya'da bilgisayar parçası satan bir sitenin linkini paylaşırsan yardımcı oluruz.
Zaten anarkartımı ve işlemcimi söylediğim bilgisayar satıcısı bana uygun fiyatlı bir soğutucu sattı. Şuanda rahat rahat kullanıyorum teşşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı