Steam Yeni Arayüz hakkındaki düşünceleriniz neler?

Yani.. Bence güzel ama bazı şeyler buglu. Mesela sohbeti "-" tuşuna basıp aşağı indirmek istediğim zaman olmuyor. Ya da Market bölümü daha geç yükleniyor. Geçişler daha hızlı ancak hantal gibi biraz.

Gerçekten üzüldüm. O kadar sevdiğim bir tema nasıl olabilirde daha iğrenç bir temaya dönüşebilir?

Bence görünüş olarak güzel durmuş, stabilizasyonla alakalı ben bir sorun yaşamadım ama yaşayan çok. İleriki zamanda düzelir diye düşünüyorum.

Biraz modern temaya gitmek istemişler ancak önceki tema daha akıcıydı, şu an daha yavaşlamış durumda ve bu sebepten ötürü beğenmedim ama onun dışında o kadar da kötü olmamış. Oyun içi arayüz menüsüne çok fazla sekme koymuşlar, not falan almak tamam eyvallah da onun dışında çok fazla şey var ve aradığını bulmak için teker teker üstüne getirip adına bakman lazım ama önceki oyun içi arayüz menüsünden daha hızlı gibime geldi ve daha rahat genişletilmiş durması hoşuma gitti.

Yani bir işide düzgün yapsalar şaşarım. Yeni arayüz betadayken girip kullanmıştım hatalar çok daha azdı. Betadan çıktı hatalar çoğaldı. Marketteyken birden Steam durduk yere kafayı yiyor siyah kalıyor yüklenmiyor yapamamışlar. Ayrıca halen birine mesaj atamama sorununu çözemediler uğraştırıyor artık sıktı. Epic Games'ten beter oldu.

Geri
Yukarı