Yeni B450M S2H anakartım açılmıyor

EvreNoice

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. B450M S2H anakart aldım. Eski anakartımı ve parçalarını sattım. İşlemci ve RAM yok şu an. PSU uyumlu olur mu diye montaj yapıp bağladım kabloları yeni anakartıma. PSU'mun 4 pini vardı. Anakartta 8 pin. İki dörtlüden birisine giriyordu sadece ben de ona yerleştirdim. Güç tuşuna basınca hiçbir şey olmuyor. PSU fanı bile çalışmıyor. Güç tuşunun kablolarını doğru yerleştirmiş olmalıyım çünkü başka girebileceği yer yok zaten. Takım halinde sağ üstü kapalı kare olan girişlerden. Acaba işlemci veya RAM yok diye mi çalışmadı? 4 to 8 pin çevirici sipariş ettim. Sorun ondadır diye düşünüp. Siz ne diyorsunuz? PSU sağlam düne kadar çalışıyordu.

CPU olmadan çalışır hocam. Görüntü alamazsınız ya da herhangi bir şey yapamazsınız.. Anakarta bağlı olan tüm kabloları sökün ve sadece 24 Pin girişini takıp öyle çalıştırınız.

CPU olmadan çalışır hocam. Görüntü alamazsınız ya da herhangi bir şey yapamazsınız.. Anakarta bağlı olan tüm kabloları sökün ve sadece 24 Pin girişini takıp öyle çalıştırınız.
Çalışmıyor
Anakarta 24 pin baglantisini yapin, klavye/mouse baglayin ve Power SW pinlerinin oldugu yere catal/anahtar degdirin. Eger klavyenin isiklari yanarsa anakart yuksek ihtimalle bozuk degildir.
Denedim yine psu da hareket yok

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı