Yeni başlayan yayıncılar için servis önerisi

DLive Twitch'in yan sanayisi gibi bir şey. PUBG Mobile Zula gibi benim sevmediğim oyunları oynuyorlar. Twitch senin için daha iyi olacaktır. Ve dünyada oyun anlamında en iyi canlı yayın oyun platformudur.Tabi just chatting yapan da var fakat Twitch genelde oyunculukla ön plandadır. Ve DLive kitlesini de sevmem.

Hangi oyunu oynayacağın önemli. Örneğin GTA 5 rolplay oynayacaksan DLive tam sana göre. Ama CS:GO oynayacaksan hiç tavsiye etmiyorum. Ben de bir ara açıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
DLive Twitch'in yan sanayisi gibi bir şey. PUBG Mobile Zula gibi benim sevmediğim oyunları oynuyorlar. Twitch senin için daha iyi olacaktır. Ve dünyada oyun anlamında en iyi canlı yayın oyun platfor mudur? Tabi just chatting yapan da var fakat Twitch genelde oyunculukla ön plandadır. Ve DLive kitlesini de sevmem.

İnan bana Twitch platformunda bu bahsettiğin oyunlar yüzlerce kişi tarafından oynanıyor. Fakat güncel olarak daha populer oyunlar olduğu için (Valorant vs.) bahsi geçen oyunlar ve o oyunları oynayan oyuncular anasayfaya düşmüyor. Yoksa ne cevher yayıncılar var sadece 5 kişinin izlediği.

Twitch'te yeni başlayanlar bir zamandan sonra izlenmiyor diyorlar doğru mu?

Yaptığın yayını kaliteli ve insanları sıkmadan yapabiliyorsan böyle bir durum olmaz bu iş sabır ister ilk günlerden 10-20 izlenmen bile zordur fakat bu işi sabırla yapan çok tanıdığım var 3 senedir yayın yapıp bu günlerde partnerlik almış.

Bir de profil fotoğrafından yola çıkarak söyleyeyim CoD Türkiye'de fazla izlenen bir oyun değil fakat kemik izleyici kadronu kurabileceğin ideal bir oyun.

Geri
Yukarı