Yeni bilgisayar aldıktan sonra ne yapmalı?

• Konuyu başlatan onrgo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 856

onrgo

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Daemon Bafır sistemini aldım malum işletim sistemi yüklü olarak gelmediği için ne yapmalıyım? Bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

İlk öncelikle windows yükle. Youtubeden Video izleyerek kolaylıkla yapabilirsin. Ondan sonra driverleri kur. sonrasını halledersin zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada Hayırlı olsun.

Kendi imkanlarımla yapabilmek için sanırım işletim sistemini indirip usbye atmam gerekiyor sonrasında videodan vs. izleyerek yapabilirim doğru mudur?

Kendi imkanlarımla yapabilmek için sanırım işletim sistemini indirip usbye atmam gerekiyor sonrasında videodan vs. izleyerek yapabilirim doğru mudur?
Aynen.

Evet. Herhangi bir yazdirma programi ile (balenaEtcher, Rufus vb.) Isletim sisteminin ISO dosyasini usb bellege yazdiracaksiniz ve bilgisayari usb'den boot edip sistemi kuracaksiniz.
Ek olarak "kendi imkanlarimla" demissiniz ama isletim sistemi zaten boyle kurulur.

Yeni konular

Geri
Yukarı