Yeni bilgisayar sürücüleri nereden indirilir?

Keremstein

Kilopat
Daha fazla  
RAM
Corsair Dominator Titanuim 6000Mhz CL30 AMD XMP
SSD veya HDD modeli
Corsair MP600 PRO NH
Ekran kartı
-
Anakart
Asus Rog Strix X670E-E Gaming Wifi
İşlemci
AMD Ryzen 7 7800X3D
Merhaba yeni bilgisayar topladım. Anakartın markası ASUS. Windows 11 kurduktan sonra Armoury Crate otomatik olarak indirildi ve program birkaç sürücü indirdi/güncelledi. fakat eksik olan sürücü var ise nereden anlayabilirim?

Merhaba yeni bilgisayar topladım. Anakartın markası ASUS. Windows 11 kurduktan sonra Armoury Crate otomatik olarak indirildi ve program birkaç sürücü indirdi/güncelledi. fakat eksik olan sürücü var ise nereden anlayabilirim?
Tüm parçaların tek tek sitesine gidip ve oradan manuel olarak indirmen en mantıklısı.
Ekran kartı, mouse, klavye, kulaklık bunlar en temelleri

O kadar uğraşmaya değmez, ekran kartı driverını kendi sitesinden indirirsin, diğerilerini de Windows Update denetle bulup indiriyor zaten. Ayrı olarak da anakartın kendi sitesinden programını indirirsin, onun içinden de gerekli driverları, programları bulup indirir.

O kadar uğraşmaya değmez, ekran kartı driverını kendi sitesinden indirirsin, diğerilerini de Windows Update denetle bulup indiriyor zaten. Ayrı olarak da anakartın kendi sitesinden programını indirirsin, onun içinden de gerekli driverları, programları bulup indirir.

Armoury Crate öyle denetledi indirdi birkaç sürücü ama yukarıdaki gibi Aygıt Yöneticisi'nden bakayım. Belki indirmediği işlemciye ait bir şeyler olabilir bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı