Casper dizüstü bilgisayar sürücüleri nereden indirilir?

islamka

Centipat
Merhabalar,

Casper marka laptopumun BIOS sürümüne dair her şeyi buldum fakat sağlayıcı firmanın sitesinden bios güncellemek için gerekli dosyaları bulamadım. AIDA64 raporunu bırakıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler.

raporu buraya yükleyemiyorum..

Son düzenleme:
Aynı BIOS bende de var bende güncelleyemedim.

Ekşi Sözlük'te A15 BIOS'u güncellemeye ait bir entry buldum:
teşekkürler. ama gerçekten saçmalık. komşunun laptopa ssd taktım win10 yükledim açılışta siyah ekranda kalıyor uyku moduna alıp tekrar açınca geliyor kaç gündür arıyorum bir türlü bulamadım aida64 ün biosupdate tool unu kullanayım dedim ona da ücret istiyorlar.
bakıyorum şimdi hocam teşekkür ederim

teşekkürler. ama gerçekten saçmalık. komşunun laptopa ssd taktım win10 yükledim açılışta siyah ekranda kalıyor uyku moduna alıp tekrar açınca geliyor kaç gündür arıyorum bir türlü bulamadım aida64 ün biosupdate tool unu kullanayım dedim ona da ücret istiyorlar.
Ne yazık ki Pegatron, BIOS güncellemelerini internet üzerinden paylaşmayarak adeta bu anakartı Türk kullanıcılarının başına 'bela' etti. Bende bu siyah ekran sorunundan dolayı Windows 10'a yükseltmiyorum bilgisayarı. O yöntemi uygularsanız ve sonuç alırsanız konuya cevap yazar mısınız?

Ne yazık ki Pegatron, BIOS güncellemelerini internet üzerinden paylaşmayarak adeta bu anakartı Türk kullanıcılarının başına 'bela' etti. Bende bu siyah ekran sorunundan dolayı Windows 10'a yükseltmiyorum bilgisayarı. O yöntemi uygularsanız ve sonuç alırsanız konuya cevap yazar mısınız?

Deneyeceğim de laptop bana ait değil. Umarım bir sorun çıkmaz.
''cannot find the MyBB Structure in Uptade İmage'' şöyle saçma bi hata aldım..
Deneyeceğim de laptop bana ait değil. Umarım bir sorun çıkmaz.
"Cannot find the mybb structure in Update image" şöyle saçma bir hata aldım.

Dosyalarda bulunayamacak bir şey de yok. Her şeyi kitabına göre yaptığıma eminim.
Yaptım. Oldu. Sorunsuz açılıyor artık.

İlginiz ve alakanız için ayrıca teşekkürler. İyi geceler.
Hocam yaptım oldu. Çok ama çok teşekkür ederim link için çok aradım ama bi türlü bulamamıştım sağ olun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı