Yeni bilgisayar toplamışsındır

11.11 indirimlerinde aldım ben de sistemi. Siparişten iki gün sonra geldi tüm parçalar. Akşam heyecanla başladım kurmaya. Sorun olabilecek tek şey anakartımdı. Çünkü Ryzen 5 3600 ile MSI B450m Pro M2 V2 anakart aldım. Yani anakartın bios güncellemesinin yapılması gerekiyordu. n11 üzerinden QP Bilişim'den aldım anakartımı. QP Bilişim'e anakartı güncelleyecek misiniz diye 2 kez sordum sipariş vermeden önce. İkisinde de çok net konuşup güncelleyip yollayacağız dediler. Sonra topladım, kurdum sistemi. Bir baktım anakartın cpu ledi yanıyor. 2 gün boyunca Ankara'da Ryzen 1000 veya 2000 serisi işlemci aradım güncellemek için. Sonra yardımıma @ramazandeveli yetişti sağ olsun. İstediğin zaman getir güncelleyelim dedi. Önceki nesil bir ryzen işlemciyle güncelledik biosu. Bios sürüm tarihine de özellikle baktım, sağ olsun güncellememiş QP Bilişim. Neyse ki şu an her şey yolunda. Teşekkürler Ramazan Abi :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı