Yeni bilgisayar Windows 11 boşta 8 GB bellek kullanımı

Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 3060
İşlemci
i5 12500H
Herkese merhaba, yeni laptop aldım kurdum boşta RAM kullanımı 8 GB, toplam RAM'im 16 GB. RAM kullanımı %55'te, Windows 11 için bu normal mi?

1674644193603.png

Windows 11 daha beta aşamasında, o yüzden fazla hata ve baglar meydana geliyor, bu windows 11 için kaç tane fazla ram kullanımı konu açıldı.
Şuanlık windows 11 kullanmanızı önermem, bazı kullanıcılar da windows 11, 13 GB Ram kullanıyordu, bence windows 11 için normal.

Windows 11 daha beta aşamasında, o yüzden fazla hata ve baglar meydana geliyor, bu Windows 11 için kaç tane fazla RAM kullanımı konu açıldı.
Şu anlık Windows 11 kullanmanızı önermem, bazı kullanıcılar da Windows 11, 13 GB RAM kullanıyordu, bence Windows 11 için normal.

Betada değil tam sürüm bu. Sadece geliştiriyorlar (FPS dropları, optimizasyon, hatalar vb.) Olayları.

Betada değil tam sürüm bu. Sadece geliştiriyorlar (FPS dropları, optimizasyon, hatalar vb.) Olayları.
Beta değil tabi ki fakat beta derken, yarım yamalak, hatalar dolu olmak istediğini anlatmak istedim.

Beta değil tabii ki fakat beta derken, yarım yamalak, hatalar dolu olmak istediğini anlatmak istedim.

Hocam o zaman belirtin arkadaş yanlış anlayabiliyor. Beta ile hatalar dolusu olması farklı şeyler. Yarım yamalak da bence değil Windows 11. sadece geliştirilen bir işletim sistemi.

Hocam o zaman belirtin arkadaş yanlış anlayabiliyor. Beta ile hatalar dolusu olması farklı şeyler. Yarım yamalak da bence değil Windows 11. sadece geliştirilen bir işletim sistemi.
Fazla oyun hataları olsun ram kullanımı olsun, hatalar olsun bence şimdilik oyun için uygun değil, zamanla sonradan windows 11 uygun olur.

Geri
Yukarı